Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 34)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Nadire MEĒORAPAJ Deputet i Parlamentit - Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė - Kuvendi i Shqipėrisė
Nafie CURRI Gjyqtar - Gjyqtar Gjykata Administrative e Shkallės sė Parė Tiranė - Gjykata e Rrethit Gjyqėsor Fier
Naim TOTA Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria Kukės - Prokuroria e Pėrgjithshme - Prokuroria Mat - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė
Namik DOKLE Deputet i Parlamentit Kuvendi i Shqipėrisė
Namik KOPLIKU Deputet i Parlamentit Kuvendi i Shqipėrisė
Nard NDOKA Deputet i Parlamentit - Deputet Legjislatura IX - Kėshilli i Ministrave Kuvendi i Shqipėrisė - Kuvendi i Shqipėrisė - Kėshilli i Ministrave
Nasip NAĒO Anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė - Deputet Legjislatura IX - Kėshilli i Ministrave Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė - Kuvendi i Shqipėrisė - Kėshilli i Ministrave
Natasha AHMETAJ Anėtar i Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė Banka e Shqipėrisė
Natasha MULAJ Gjyqtarė KPA - Ndihmėse Ligjore KPA - Gjykata e Lartė
Natasha PRIFTI (SHLLAPO Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Fier - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Gjirokastėr - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Lushnje
Naureda YLLI (LLAGAMI) Anėtarė i KLGJ-sė - Ndihmėse Ligjore Kėshilli i Lartė Gjyqėsor - Gjykata e Lartė
NDINI TAVANI Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria Tirane - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Lushnje - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Vlorė
Ndrec DEDAJ Kryebashkiak 2015 Bashkia Mirditė
Ndriēim DUSHKU Kryebashkiak Bashkia Rrogozhinė
Ndriēim TROPLINI Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Fier - Prokuroria e Rrethit Durrės - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Durrės
Ndue KOLA Kryebashkiak Bashkia Rrėshen
Neritan CEKA Ambasador Ambasada Shqiptare nė Itali
Neritan CENA Anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė
Neritan HOXHA Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Elbasan
Neritan NALLBATI Drejtor i Policisė sė Shtetit Policia Fier
Nertina KOSOVA Gjyqtar Gjykata e Shkallės sė Parė pėr Krimet e Rėnda
Nesim SPAHIU Kryebashkiak Kryetar i Bashkisė Skrapar
Nexhmedin SHEHU Prefekt Qarku Dibėr
Nezir GJOKA Prokuror Prokuroria e Apelit Tiranė
Nezir RIZVANI Kryebashkiak 2015 Bashkia Mat
Niko PELESHI Deputet i Parlamentit - Deputet Legjislatura IX - Kėshilli i Ministrave - Kėshilli i Ministrave PS mandati II - Kryebashkiak Kuvendi i Shqipėrisė - Kuvendi i Shqipėrisė - Kėshilli i Ministrave - Kėshilli i Ministrave - Bashkia Korēė
Niko SHUPULI Kryebashkiak 2015 Bashkia Pėrmet
Nikolin STAKA Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Nimet MUSAJ Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Njazi SEFERI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Nora MALAJ Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Nuri DOMI Ambasador - Ambasador Ambasada Shqiptare nė Egjipt - Ambasada Shqiptare nė Egjipt
Nuri BELBA Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Nurihan SEITI (META) Anėtarė i KLP-sė Kėshilli i Lartė i Prokurorisė
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >