Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,374 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,088,952,274.00 1,374 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 2,835 2017-11-15 2017-11-16 53910730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z TELEFON197530987,197530986 DT 1.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INSIG SH.A Tirane 114,540 2017-11-15 2017-11-16 53410730012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit K Q Z SIGURACION MJETI URP 65 DT 6.11.2017 NJ FIT .7.11.2017 FAT 460 DT 10.11.2017 SERI 52244100
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,900 2017-11-15 2017-11-16 53610730012017 Sherbime telefonike K Q Z TELEFON FAT 21584977137 DT 1.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AGIM SULĒE Tirane 4,361,409 2017-11-15 2017-11-16 53110730012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna K Q Z VENDIM GJYQI URD. 189 DT 3.11.2017 SHTJEFEN ZYLA
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 389,237 2017-11-15 2017-11-16 53210730012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna K Q Z lik vendim gjyqi ne favor te Dhimiter Ndini urdher egzekutim vullnetar VGJA 184 dt. 31.10.2017 listpagesa 14.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 11,900 2017-11-15 2017-11-16 53710730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z TELEFON FAT 215908510268 DT 1.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EBG Tirane 14,330 2017-11-15 2017-11-16 53310730012017 Shpenzime per pritje e percjellje K Q Z PRITJE PERCJELLJE URDH. 187 DT 31.10.2017 FAT 13 DT 1.11.2017 SERI 45716063
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-11-15 2017-11-16 53510730012017 Sherbime telefonike K Q Z TELEFON FAT 2170479992 DT 1.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,892 2017-11-15 2017-11-16 538710730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z TELEFON FAT 227661947,227660130,227666918,DT 1.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 11,000 2017-11-06 2017-11-07 52510730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta , urdher nr 180 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 5,000 2017-11-06 2017-11-07 52410730012017 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ pages gjobe per tejkalim afat kontrolli autor 5701 dt 13.10.17 fat 1700433281/85/89/93/01 dt 30.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,250 2017-11-06 2017-11-07 52310730012017 Sherbime te tjera - Sherbimet bankare - Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit - Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave - Te tjera materiale dhe sherbime speciale K Q Z rip aut, rip elek, zgjat elek, pulla takse, p.ver 13.9.17 fat 221 ser 0002929 dt 13.9.17 f.hyr 66 dt 13.9.17 p.ver emergj 20.9.17 fat 8 dt 20.9.17, p.ver emergj 10.10.17 fat 7 ser 98007709 dt 10.10.17 p.ver emergj 12.10.17 pulla takse
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,586 2017-11-06 2017-11-07 52710730012017 Posta dhe sherbimi korrier 1073001 KQZ posta fat 5177 dt 26.10.2017 seri 50285977
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) COFFEE CLUB Tirane 7,000 2017-11-06 2017-11-07 52810730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ pritjepercjellje kafe u prok 3 dt 10.2.2017 p verbal 11.2.2017 fat 7634 seri 55368634 dat 2.11.17 fh 67 dt 2.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 18,000 2017-11-06 2017-11-07 52610730012017 Shpenzime per honorare K Q Z honorare per petagog te jashtem ad-hoc shk 5802 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 26,775 2017-11-03 2017-11-06 52110730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 146,774 2017-11-03 2017-11-06 51710730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z dieta urdh 183 dt 30.10.17 urdh 182 dt 30.10.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 107,100 2017-11-03 2017-11-06 51910730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 26,775 2017-11-03 2017-11-06 52210730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 107,100 2017-11-03 2017-11-06 51810730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 175,950 2017-11-03 2017-11-06 52010730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 43,316 2017-11-01 2017-11-02 51510730012017 Paga baze K Q Z paga baz pun me kont tetor 2017 vkm 7 dt 11.1.17 urdh 185 dt 31.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 641,562 2017-11-01 2017-11-02 51110730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2017-11-01 2017-11-02 51310730012017 Kompensime speciale te tjera K Q Z bonus karburanti ligji 10160 dt 15.10.2009 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,925,907 2017-11-01 2017-11-02 50910730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,494 2017-11-01 2017-11-02 51010730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,316 2017-11-01 2017-11-02 51610730012017 Paga baze K Q Z paga baz pun me kont tetor 2017 vkm 7 dt 11.1.17 urdh 185 dt 31.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 43,316 2017-11-01 2017-11-02 51410730012017 Paga baze K Q Z paga baz pun me kont tetor 2017 vkm 7 dt 11.1.17 urdh 185 dt 31.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 58,758 2017-11-01 2017-11-02 51210730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga tetor 2017 nr pun plan 56 fakt 62 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,200 2017-10-27 2017-10-30 50810730012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1073001 K Q Z fat 217017008 dt. 01.09.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,800 2017-10-25 2017-10-27 50610730012017 Paga baze 1073001 K Q Z celular shtator 2017 fat.2170222276 dt. 01.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FLORIKA BARDHI Tirane 88,000 2017-10-26 2017-10-27 50710730012017 Libra dhe publikime profesionale K Q Z libra profesionale(kodcivil,penal,kushtetuta etj), urdher 176 dt 12.10.17, ft 76 sr 44091107 dt 24.10.17, fh 68 dt 25.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 14,699 2017-10-24 2017-10-25 50410730012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1073001 K Q Z celular shtator 2017 fat dt. 01.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 131,980 2017-10-24 2017-10-25 50510730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z energji shtator 2017 kontrate H 648239 fat. 243467784 dt 30.09.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,900 2017-10-18 2017-10-23 50210730012017 Sherbime telefonike 1073001 K Q Z celular shtator fat. shtator 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,124 2017-10-18 2017-10-23 50010730012017 Sherbime telefonike 1073001 K Q Z celular shtator fat. shtator 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-10-18 2017-10-23 50110730012017 Sherbime telefonike 1073001 K Q Z celular shtator fat. shtator 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 7,735 2017-10-18 2017-10-23 50310730012017 Paga baze 1073001 K Q Z celular fat. shtator 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 73,664 2017-10-18 2017-10-20 49810730012017 Shpenzime te tjera transporti 1073001 K Q Z taksa auto autorizim 5701 dt. 13.10.2017 fatura dt.16.10.2017 serite 1700412635/2645/2639/2621/2628
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 3,333 2017-10-18 2017-10-20 49910730012017 Sherbime telefonike 1073001 K Q Z celular shtator fat. 197527364/27363 dt 01.10.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave