Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 936 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 645,471,865.00 936 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 12,940 2017-02-23 2017-02-24 5210730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z telef m Janarr 17 abonenti 1069032 ft 2081933740 dt 1.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 252,100 2017-02-23 2017-02-24 5110730012017 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji kontrate TR1H110059648239 ser 650550667 dt 31.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 28,659 2017-02-22 2017-02-23 4910730012017 Shtese page per pune jashte orarit K Q Z shtes page ore j orarit shk MF 17577/1 dt 20.1.2017 bord 21.2.2017 urdh 16 dt 14.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 166,608 2017-02-22 2017-02-23 4810730012017 Shtese page per pune jashte orarit K Q Z shtes page ore j orarit shk MF 17577/1 dt 20.1.2017 bord 21.2.2017 urdh 16 dt 14.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 32,287 2017-02-22 2017-02-23 5010730012017 Shtese page per pune jashte orarit K Q Z shtes page ore j orarit shk MF 17577/1 dt 20.1.2017 bord 21.2.2017 urdh 16 dt 14.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,048,367 2017-02-22 2017-02-23 4710730012017 Shtese page per pune jashte orarit K Q Z shtes page ore j orarit shk MF 17577/1 dt 20.1.2017 bord 21.2.2017 urdh 16 dt 14.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,779 2017-02-20 2017-02-21 4610730012017 Paga baze K Q Z ndales ne page telef m janar 17 abon 470003070571 dt 1.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-02-16 2017-02-20 4110730012017 Sherbime telefonike K Q Z shp telef m janar 17 abon21584977137 ser 208220588 dt 2.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 536,722 2017-02-16 2017-02-20 4010730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherbim roje vazhd kont 207/10dt.28.06.2016 fat 18 dt.31.1.2017 s 43842545
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 26,485 2017-02-16 2017-02-20 4310730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z shp telef m shkurt 17 abon22540872392 ft 208220433 dt 2.2.2017 ser 208220588 dt 2.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,412 2017-02-16 2017-02-20 4210730012017 Sherbime telefonike K Q Z telef m janar 17 fat 207746711 dt 1.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-02-13 2017-02-14 1410730012017 Sherbime telefonike K Q Z shp telef m dhjetpr 16 abon21584977137 ser 208196950 dt 1.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) FBD Tirane 86,250 2017-02-13 2017-02-14 3610730012017 Sherbime telefonike K Q Z Sherbim telefonie fikse kontr v 567/2 dt 27.5.2016 ft 989 dt 18.01.2017 s 42080358
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-02-13 2017-02-14 3810730012017 Sherbime telefonike K Q Z telef m Janarr 17 abonenti 21883907960 ft 208221726 dt 2.2.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 536,722 2017-02-13 2017-02-14 3510730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherbim roje vazhd kont 207/10dt.28.06.2016 fat 1252 dt.09.1.2017 s 43842962
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARDIT HIDRI Tirane 28,739 2017-02-13 2017-02-14 3910730012017 Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ shp pritje percj. urdh 8 dt 24.1.2017 ft 215 dt 24.1.2017 ser 38797860
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 5,945 2017-02-13 2017-02-14 3710730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z ndales ne page telef m janar 17 abonenti 7503 ft 197487634 dt 1.2.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,279 2017-02-06 2017-02-07 3110730012017 Sherbimet bankare - Shpenzime per pritje e percjellje 1073001 KQZ shp pritje percj. pv emergj 23.1.2017 ft 9751523443 dt 16.1.2017 ser 120805323 pv 16.1.17 Brunilda Paja nr karte 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,050 2017-02-06 2017-02-07 3210730012017 Sherbimet bankare - Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ rip automj. pv emergj 26.1.2017 ft 17 dt 25.1.2017 ser 9718112 pv 25.1.17 Brunilda Paja nr karte 024738489
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-02-06 2017-02-07 3410730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 15,400 2017-02-02 2017-02-03 3010730012017 Kompensime speciale te tjera KQZ bonus karb. bord 2.2.2017 ligji 10160 dt 15.10.2009
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,729,134 2017-02-01 2017-02-02 2410730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 374,070 2017-02-01 2017-02-02 2510730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,423 2017-02-01 2017-02-02 2810730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 512,183 2017-02-01 2017-02-02 2610730012017 Shtese page per funksionin K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 50,845 2017-02-01 2017-02-02 2710730012017 Paga baze K Q Z paga m janar 17 bord 30.01.2017 pl 55 f 55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 536,722 2017-01-30 2017-01-31 2310730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherbim roje vazhd kont 207/10,dt.28.06.2016 fat 1184 dt.30.11.2016 s 39083944
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EUROELEKTRA Tirane 910,800 2017-01-30 2017-01-31 2210730012017mk Sherbime te tjera KQZ vendosje pistona up 52 dt 29.12.2016 ftes 29.12.16 ft 26 dt 20.1.2017 ser 41664130 pv md 20.1.2017 vl perf 30.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 314,260 2017-01-26 2017-01-30 2110730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji kontrate TR1H110059648239 ser 648182808 dt 31.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 19,188 2017-01-26 2017-01-30 2010730012017 Posta dhe sherbimi korrier K Q Z posta ft 5808 dt 26.12.2016 ser 34517508
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ITIRANA Tirane 14,850 2017-01-26 2017-01-30 1910730012017 Sherbime te tjera KQZ sherb miremb faqes WEBkontr vazhd 15.8.2016 ft 1586 dt 21.12.16 ser 38791186
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 4,462 2017-01-23 2017-01-25 1210730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z ndales ne page telef m dhjetor 16 abonenti 7503 ft 197484449 dt 1.1.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,394 2017-01-23 2017-01-25 1110730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z ndales ne page telef m dhjetor 16 fat 207723256 dt 1.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 19,900 2017-01-23 2017-01-25 1010730012017 Kompensime speciale te tjera - Udhetim jashte shtetit K Q Z bonus karbur. bord 23.1.2017 ligji 10160 dt 15.10.2009 urdh 128 dt 1.12.2016 sigur.
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-01-24 2017-01-25 1610730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 536,722 2017-01-24 2017-01-25 1710730012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherbim roje vazhd kont 207/10,dt.28.06.2016 fat 1184 dt.30.11.2016 s 39083944
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) EAGLE MOBILE Tirane 9,592 2017-01-23 2017-01-25 1510730012017 Paga baze - Sherbime telefonike K Q Z ndales ne page telef m dhjetor 16 abon 470003070571 dt 1.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2017-01-23 2017-01-25 1310730012017 Sherbime telefonike K Q Z ndales ne page telef m dhjetor 16 abonenti 21883907960 ft 208198067 dt 1.1.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIA EXPERIENCE Tirane 7,959 2017-01-24 2017-01-25 1810730012017 Udhetim jashte shtetit KQZ sig shen deti urdh 134 dt 9.12.2016 128 dt 1.12.2016 ft 7 dt 16.1.2017 sr 42216684
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 57,219 2017-01-05 2017-01-05 510730012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune K Q Z paga m dhjetor 16 bord 30.12.2016 pl 55 f 54
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave