Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga neto prej 1 163 525 lekė, si gjyqtare nė Gjykatėn Administrative tė Shkallės sė Parė Tiranė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti ka pėrfituar tė ardhura vjetore prej 38 Eurosh nga interesat nė depozitėn e BKT dega Tiranė.
2) Paga dhe shpėrblime prej 2 080 104 lekėsh si Inxhinier nė shoqėrinė Euro Partners Consulting sh.p.k pėr periudhėn Janar- Dhjetor 2016.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė deklarueses pranė Bankės BKT nė datėn 31.12.2016 ėshtė 942 lekė.
2) Zoti Hasko ka hapur nė datė 22.06.2016 njė depozitė nė vlerėn 3 000 127 lekė pranė Raiffeisen Bank. Shuma u formua me tė ardhurat nga paga.
3) Bashkėshorti deklaron pakėsim tė gjendjes cash prej 500 000 lekėsh nė 0 lekė.
4) Gjendja e llogarisė sė bashkėshortit tė deklarueses nė datėn 31.12.2016 ėshtė 803 121 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi