Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 22)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Hajrulla TAFA Administrator Shoqėri Publike Ndėrmarrja e Ujėsjellės - Kanalizimeve, Kavajė
Haki ĒAKO Drejtor i Policisė sė Shtetit Policia e Shtetit
Halil JAKIMI Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Halim KOSOVA Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Harilla DAFA Prefekt Qarku Berat
Hasan HALILAJ Kryebashkiak Bashkia Kukės
Hasan SELIMI Gjyqtar Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Shkodėr
Hektor BALLUKU Anėtar i Komisionit tė Prokurimit Publik Komisioni i Prokurimit Publik
Hektor MUSHI Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Elbasan - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Pogradec
Hekuran HOXHALLI Deputet i Parlamentit - Deputet Legjislatura IX - Drejtor Kuvendi i Shqipėrisė - Kuvendi i Shqipėrisė - Ministria e Punėve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit
Helga VUKAJ Kėshilli i Ministrave Kėshilli i Ministrave
Helidon BUSHATI Deputet i Parlamentit - Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė - Kuvendi i Shqipėrisė
Helidon BENDO Drejtor - Drejtor - Drejtor - Drejtor i Shėrbimit Informativ tė Shtetit - Zėvendės Drejtor Drejtoria nė Aparatin Qendror tė Shėrbimit Informativ tė Shtetit, Tiranė - Drejtoria e Shėrbimit Informativ tė Shtetit, Durrės - Drejtoria e Shėrbimit Informativ tė Shtetit, Elbasan - Shėrbimi Informativ i Shtetit - Shėrbimi Informativ i Shtetit
Henrik LIGORI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Hyrjet LAMAJ Oficer i Policisė Gjyqsore - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Vlorė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Vlorė - Prokuroria e Rrethit Vlorė
Hysen SALIKO Anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė
Hysen AJASLLARI Prokuror - Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Fier - Prokuroria Fier
Hysen KETA Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Prokuroria e Pėrgjithshme
Hysen OSMANAJ Anėtar i Komisionit Qėndror tė Zgjedhjeve Komisioni Qėndror i Zgjedhjeve
Hysni VATA Drejtor i Policisė sė Shtetit - Prokuror - Prokuror - Prokuror Drejtoria e Policisė sė Shtetit - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Kurbin - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Dibėr - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tropojė
Hysni DEMIRAJ Gjyqtar Gjykata e Apelit
Hysni MULAJ Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Prokuroria Bulqizė
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >