Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 36)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Kasem BERBERI Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Prokuroria e Pėrgjithshme
Kastriot GURRA Kryebashkiak 2015 Bashkia Librazhd
Kastriot ISLAMI Deputet i Parlamentit Kuvendi i Shqipėrisė
Kastriot ROBO Ambasador - Ambasador Ambasada Shqiptare nė Madrid - Ambasada Shqiptare nė Danimarkė
Kastriot BEJTAJ Administrator Shoqėri Publike Albpetrol sh.a, Patos
Kastriot ĒAUSHI Rektor Universiteti Universiteti i Arteve
Kejdi MEHMETAJ Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Keltis KRUJA Deputet i Parlamentit Kuvendi i Shqipėrisė
Klajda GJOSHA Deputet Legjislatura IX Kėshilli i Ministrave
Kleanth ZEKA Prokuror - Prokuror Prokuroria Vlorė - Prokuroria e Apelit Vlore
Kledian LLAHO Oficer i Policisė Gjyqsore - Prokuror - Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda - Prokuroria e Rrethit Vlorė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Vlorė
Klement NDONI Kryebashkiak - Kryebashkiak 2015 Bashkia Kėlcyrė - Bashkia Kėlcyrė
Klement ZGURI Anėtar i Komisionit Qėndror tė Zgjedhjeve Komisioni Qėndror i Zgjedhjeve
Kleves JANKU Anėtar i Komisionit tė Prokurimit Publik Komisioni i Prokurimit Publik
Klevis BALLIU Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Klodian GRADECI Administrator Shoqėri Publike Albgaz, Tiranė
Klodian KURUSHI Gjyqtar Gjykata e Shkallės sė Parė pėr Krimet e Rėnda
Klodiana SPAHIU Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Klodiana VEIZI(MEMA) Gjyqtar - Gjyqtar - Gjyqtar Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Vlorė - Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Lushnje - Gjykatėn Administrative tė Shkallės sė Parė Durrės
Klodjan BRAHO Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Vlorė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Vlorė - Prokuroria Krimeve tė Rėnda Shkalla e Parė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Vlorė - Prokuroria Krimeve tė Rėnda Shkalla e Parė - Prokuroria Berat
Klotilda BUSHKA Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Koēo KOKĖDHIMA Deputet i Parlamentit Kuvendi i Shqipėrisė
Kolė HYSENAJ Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Korēė - Prokuroria Tiranė - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Lushnje - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Kavajė
Koli BELE Prokuror - Sekretar i Pėrgjithshėm - Sekretar i Pėrgjithshėm Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Ministria e Ekonomise - Ministria e Energjise dhe Industrisė
Korab LITA Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Kostaq BELURI Anėtarė i KLP-sė - Drejtor i Policisė sė Shtetit - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Kėshilli i Lartė i Prokurorisė - Drejtoria e Policisė sė Shtetit - Prokuroria e Pėrgjithshme - Prokuroria Tirane - Prokuroria Krimeve tė Rėnda - Prokuroria Krimeve tė Rėnda Shkalla e Parė - Prokuroria Krimeve tė Rėnda - Prokuroria Krimeve tė Rėnda Shkalla e Parė
Kozma DASHI Deputet i Parlamentit Kuvendi i Shqipėrisė
Kreshnik AJAZI Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Vlorė - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Elbasan
Kseanela SOTIROFSKI Rektor Universiteti Universiteti Aleksandėr Moisiu, Durrės
Kudusi SHAHU Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė - Prokuroria Krimeve tė Rėnda Shkalla e Parė - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Tiranė
Kujtim MORINA Ambasador - Ambasador Ambasada Shqiptare nė Kuvajt - Ambasada Shqiptare nė Kuvajt
Kujtim QEFALIA Kryetar Komune Komuna Dajt
Kujtim XHANI Ambasador - Ambasador Ambasada Shqiptare nė Pekin - Ambasada Shqiptare nė Kinė
Kujtim BASHAJ Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Shkodėr - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Durres - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Kurbin
Kujtim GJUZI Deputet Legjislatura IX Kuvendi i Shqipėrisė
Kujtim LULI Prokuror - Prokuror Prokuroria e Pėrgjithshme - Prokuroria e Apelit Durres
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >