Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto me vlerė 790 815 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Skrapar.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura tė vitit me vlerė 365 160 Lekė nga paga pranė Ujėsjellės Kanalizime Sh.a Skrapar.
2) I biri Z. Klajdi Spahiu, tė ardhura me vlerė 1 030 263 Lekė nga paga si Specialist i parė nė Drejtorinė e Hidrokarbureve, AKBN.
3) E bija Znj. Brisilda Celibashi, tė ardhura me vlerė 2 418 847 Lekė nga paga si Inxhiniere e Nivelit I pranė shoqėrisė Albkontrol, Sektori CNS Drejtoria e Sistemeve, Divizioni Teknik.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) I biri Z. Klajdi Spahiu, shitje e apartamentit me vlerė 60 000 Euro dhe sipėrfaqe 90,7 m2 sipas kontratės sė shitjes me datė 15.11.2017.
2) I biri Z. Klajdi Spahiu, revokim i kontratės me vlerė 2 000 Euro pėr shitjen e mjetit tip Smart CDI 451 me datė 28.12.2013.
3) E bija Znj. Brisilda Celibashi, shitje e automjetit tip Mercedes Benz me vlerė 320 000 Lekė, sipas kontratės sė shitjes me datė 21.09.2017.
4) E bija Znj. Brisilda Celibashi ka mbyllur kredinė pranė Intesa San Paolo nė Dhjetor 2017.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Bashkėshortja ka shlyer shumėn prej 297 255,39 Lekė pėr kredinė me vlerė 500 000 Lekė marrė nė datė 22.04.2016 pranė Credins Bank. Gjendja e detryimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 44 746,37 Lekė.