Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 865 320 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Mat.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura me vlerė 142 800 Lekė nga pjesėmarrja nė Kėshillin e Qarkut Mat.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 344 175 Lekė nga paga si punonjėse nė Bibliotekėn Publike Burrel.
2) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 300 000 Lekė nga paga si punonjėse nė subjektin HERBI Sh.p.k me NIPT J98021906L.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pakėsim me 14 149 Lekė nė llogarinė bankare pranė Societe Generale Albania.
2) Shtesė me 145 Lekė nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
3) Pakesim me 257 134 Lekė nė llogarinė bankare pranė CredinsBank.
4) Shtesė me 650 000 Lekė nė gjendjen cash si pasojė e tėrheqjes nga llogaria bankare personale dhe ajo e bashkėshortes pranė Credins Bank.
5) Bashkėshotja Znj. Vjollca Rizvani, pakėsim me 72 155 Lekė nė llogarinė bankare pranė Credins Bank.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka