Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) All All 42,529,689.00 197 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 410,586 2014-01-29 2014-01-30 1810250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontrat 329/1 dt 12.4.2013 fta 371,372,370 dt 31.10.2013 fh 19.2.18 dt 31.10.213
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 200,160 2014-01-29 2014-01-30 1510250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontr 329/1 dt 21.4.213 fat 168,169dt 31.7.213 fh 12,13 dt 31.7.2013
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 91,613 2014-01-29 2014-01-30 2210250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI UJE KONTR 159441-1-1
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 339,594 2014-01-29 2014-01-30 1410250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontr 329/1 dt 12.4.2013 fa fh 9,11,10t
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 426,930 2014-01-29 2014-01-30 14910250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontrat 329/1 dt 12.4.213 fta 400.02.02 dt 30.11.213 fh 21,23,22
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 447,456 2014-01-29 2014-01-30 1710250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontrat 329/1 dt 12.4.213 fta196,197 dt 30.9.2013 fh 16,17 dt 30.9.213
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 261,172 2014-01-29 2014-01-30 2110250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI e elektrike m dhjjetor 2013 kontr b106852 fat 606186186109
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 1,094,826 2014-01-29 2014-01-30 2010250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontrat 329/1 dt 12.4.2013 fat 23,25,24,26.27 dt 31.12.2013 fh 1.3,2,5 dt 31.12.2013
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) M.C.CATERING Tirane 245,892 2014-01-29 2014-01-30 1310250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI ushqimet kontrat 329/1 dt 12.4.2013 fat 296,299 dt 31.5.2013 fh 6, 8 dt 31.5.213
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 9,732 2014-01-29 2014-01-30 1210250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI SHERBIM ROJE M DHJETOR DIFERENCE E MUAJVE posta viti 2012 nv 2013
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 1,026,740 2014-01-17 2014-01-20 510250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI E ELEKTRIKE M MAJ - DHJETOR 2010, 2012 KONTR B-106852 KLIENTI TR1B030034106852
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) DEA SECURITY Tirane 131,806 2014-01-17 2014-01-20 610250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI SHERBIM ROJE M DHJETOR DIFERENCE E MUAJVE KONTR 423/82 DT 27.5.2013 FTA 274 DT 31.12.2013 SER. 09459275
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) 3H Tirane 22,500 2014-01-17 2014-01-20 810250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI SHP VENDIMIT GJYGJSOR V GJUK 4692 DT 30.4.2012 ZAMIRA BRATA
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 42,050 2014-01-16 2014-01-17 410250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI leket e femijve sipssvkm nr 168 dt 27.10.2010 ter h xhemile feti id 031119756
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 52,638 2014-01-13 2014-01-14 110250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI PAGA M DHJETOR 2014 PLAN 36FAKT 36
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 42,034 2014-01-13 2014-01-14 310250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI vodafon m tetor , nentor. 2013 ab 21411880092 nr ser. 117731216
  Shtepia e femijeve shkollor rrethi Tirane (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,602,635 2014-01-13 2014-01-14 210250592014 Unspecified 1025059 SHTEPIA E FEMIJES Z. HALLUNI PAGA M DHJETOR 2014 PLAN 36FAKT 36