Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 2,311 2014-12-29 2014-12-30 24421350022014 Paga baze TEL.C. F.NENTOR 2014 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BLEK-K Permet 5,000 2014-12-29 2014-12-30 24621350022014 Paga baze DET.PERMBARIMOR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 1,500 2014-12-29 2014-12-30 24321350022014 Elektricitet 2135002 TRANSFERIM KONTRATE ELEKTRIKU P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 4 2014-12-29 2014-12-30 24821350022014 Sherbimet bankare K.BANKAR U.SHP.I KTHYER 772 D.9.04.2014 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 1,898 2014-12-29 2014-12-30 24521350022014 Paga baze TEL.C. F.NENTOR 2014 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ZYRA PERMBARIMIT PERMET Permet 2,000 2014-12-29 2014-12-30 24721350022014 Paga baze DET.PERMBARIMOR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 10,000 2014-12-26 2014-12-29 23921350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA E TIRANES Permet 10,000 2014-12-26 2014-12-29 24121350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 120,000 2014-12-26 2014-12-29 24021350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 360,000 2014-12-26 2014-12-29 23821350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) KLODIAN VEIZAJ Permet 158,900 2014-12-26 2014-12-29 2422135002 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj SHERBIM RR. P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) SOKOL RROKAJ Permet 30,480 2014-12-18 2014-12-22 23521350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BLERINA KAPEDANI Permet 48,960 2014-12-19 2014-12-22 23621350022014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BLERINA KAPEDANI Permet 49,200 2014-12-19 2014-12-22 23421350022014 Uniforma dhe veshje te tjera speciale MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 1,320 2014-12-19 2014-12-22 23321350022014 Elektricitet 2135002 EL.F.NENTOR 2014 F19120,F17957,F18070 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ROBERT STEFANI Permet 31,400 2014-12-10 2014-12-11 22721350022014 Shpenzime te tjera transporti RIPARIME MJETESH P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EUROSTIL Permet 15,812 2014-12-09 2014-12-10 2242135002014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj MIREMBAJTJE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 9,732 2014-12-09 2014-12-10 2252135002014 Uje UJE F.645 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 152,150 2014-12-09 2014-12-10 2262135002014 Karburant dhe vaj KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 229,431 2014-12-03 2014-12-04 22121350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI