Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 21,175 2014-02-20 2014-02-21 4221350022014 Unspecified SIG.SHEND.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 18,865 2014-02-20 2014-02-21 4121350022014 Unspecified TATIM PAGE I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 118,335 2014-02-20 2014-02-21 4521350022014 Unspecified SIG.SHOQ.I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 117,692 2014-02-20 2014-02-21 4921350022014 Unspecified SIG.SHOQ.I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 186,682 2014-02-10 2014-02-11 1821350022014 Unspecified SIG.SHOQ.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 118,230 2014-02-10 2014-02-11 1521350022014 Unspecified SIG.SHOQ.I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,490 2014-02-10 2014-02-11 2521350022014 Unspecified SIG.SHEND. I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,230 2014-02-10 2014-02-11 1921350022014 Unspecified TATIM PAGE I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 180,798 2014-02-10 2014-02-11 2621350022014 Unspecified SIG.SHOQ.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 114,509 2014-02-10 2014-02-11 2421350022014 Unspecified SIG.SHOQ I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,230 2014-02-10 2014-02-11 2821350022014 Unspecified TATIM PAGE I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,866 2014-02-10 2014-02-11 2121350022014 Unspecified SIG.SHEND. I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 116,606 2014-02-10 2014-02-11 2021350022014 Unspecified SIG.SHOQ I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 21,157 2014-02-10 2014-02-11 1721350022014 Unspecified SIG.SHEND.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 21,157 2014-02-10 2014-02-11 1621350022014 Unspecified SIG.SHEND.I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,866 2014-02-10 2014-02-11 2321350022014 Unspecified SIG.SHEND.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 184,113 2014-02-10 2014-02-11 2221350022014 Unspecified SIG.SHOQ.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,490 2014-02-10 2014-02-11 2721350022014 Unspecified SIG.SHEND.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,230 2014-02-06 2014-02-10 1421350022014 Unspecified TATIM PAGE I PRAPAMBETUR KORRIK 2013P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 865,405 2014-02-05 2014-02-05 1121350022014 Unspecified PAGA P.GJELBERIMI