Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ANDROKLI MILO Permet 53,900 2014-04-25 2014-04-28 8621350022014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale materiale. L.B.16,17,18 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ANDROKLI MILO Permet 12,100 2014-04-25 2014-04-28 8721350022014 Shpenzime te tjera transporti SHP.TR. L.B.15 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 234,402 2014-04-16 2014-04-17 7921350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 903,254 2014-04-16 2014-04-17 7721350022014 Shtese page per funksionin PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 19,536 2014-04-16 2014-04-17 7821350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ANDROKLI MILO Permet 53,900 2014-04-08 2014-04-08 7721350022014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MATERIALE LB. 16,17,18 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ROBERT STEFANI Permet 16,000 2014-04-08 2014-04-08 7621350022014 Pjese kembimi, goma dhe bateri MATERIALE LB. 11 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 158,100 2014-04-08 2014-04-08 7521350022014 Karburant dhe vaj KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 3,143 2014-04-01 2014-04-07 7321350022014 Paga baze TEL.C. K20967 F.SHKURT 2014 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 1,806 2014-04-04 2014-04-07 7421350022014 Paga baze TEL.C. K20967 F.SHKURT 2014 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 6,132 2014-03-25 2014-03-25 7121350022014 Uje UJE F.17,78 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 3,168 2014-03-25 2014-03-25 7221350022014 Elektricitet 2135002 EL. F.SHKURT 2014 KO.F18070,19120,17957 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) VASIL MANTHO Permet 30,000 2014-03-24 2014-03-24 7021350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 12,432 2014-03-11 2014-03-12 6421350022014 Unspecified PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 2,017 2014-03-10 2014-03-11 6021350022014 Unspecified TEL.C. K.20967 P.GJRLBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NIKOLLA QIRICI Permet 25,000 2014-03-10 2014-03-11 6221350022014 Unspecified MATERIALE L.B6 P.GJRLBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 1,554 2014-03-10 2014-03-11 6121350022014 Unspecified TEL.C. K.20967 P.GJRLBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) KLODIAN VEIZAJ Permet 16,000 2014-03-10 2014-03-11 6321350022014 Unspecified MIR. RR.LB.21 P.GJRLBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 19,536 2014-03-05 2014-03-06 5721350022014 Unspecified PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 898,933 2014-03-05 2014-03-06 5521350022014 Unspecified PAGA P.GJELBERIMI