Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ANDROKLI MILO Permet 12,700 2014-07-17 2014-07-17 14421350022014 Shpenzime te tjera transporti MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 9,600 2014-07-09 2014-07-10 13521350022014 Uje UJE F.QERSHOR 2014 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NIKOLLA QIRICI Permet 102,000 2014-07-09 2014-07-10 13421350022014 Shpenzime te tjera transporti GOMA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 2,478 2014-07-09 2014-07-10 13621350022014 Elektricitet 2135002 EL. F.MAJ 2001 KO.F19120,17957,18070 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) 3A & K Permet 66,000 2014-07-07 2014-07-08 13321350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme VEGLA PUNE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) SPATHARA Permet 77,400 2014-07-07 2014-07-08 13221350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE MAKINE PUNE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ROBERT NAQE Permet 60,000 2014-07-07 2014-07-08 13021350022014 Pjese kembimi, goma dhe bateri GOMA L.B.13 F.PRAPAMBTUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 159,960 2014-07-07 2014-07-08 13121350022014 Karburant dhe vaj KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 936,384 2014-07-03 2014-07-04 12721350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 205,849 2014-07-03 2014-07-04 12921350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 19,536 2014-07-03 2014-07-04 12821350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ROBERT STEFANIDHI Permet 11,300 2014-06-25 2014-06-26 12421350022014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) SADIKU SH.P.K. Permet 66,000 2014-06-25 2014-06-26 12621350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ZYRA PERMBARIMIT PERMET Permet 15,000 2014-06-24 2014-06-26 12521350022014 Paga baze DETYRIM PERMBARIMOR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 158,100 2014-06-13 2014-06-16 11921350022014 Karburant dhe vaj KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 7,488 2014-06-13 2014-06-16 11221350022014 Uje UJE F.270 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) VASIL MANTHO Permet 62,000 2014-06-13 2014-06-16 12021350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) MARJETA MUKE Permet 15,000 2014-06-13 2014-06-16 12121350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE F.PRAPAMBETUR L.B.14 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ENKELA CACA Permet 49,500 2014-06-09 2014-06-10 10321350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 934,862 2014-06-05 2014-06-06 10821350022014 Shtesa page te tjera PAGA P.GJELBERIMI