Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 19,536 2014-06-05 2014-06-06 10921350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 207,312 2014-06-05 2014-06-06 11021350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) MAGRIP BANA Permet 28,620 2014-06-04 2014-06-05 11121350022014 Kancelari KANCELARI P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 2,636 2014-06-04 2014-06-05 11621350022014 Paga baze TEL.C. F.PRILL 2014 K.20967 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 4,471 2014-06-04 2014-06-05 11521350022014 Paga baze TEL.C. F.PRILL 2014 K.20967 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BLEK-K Permet 5,000 2014-06-04 2014-06-05 11321350022014 Paga baze PENSION USHQ.S.SPIRO P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) FERIT MYFTARI Permet 62,400 2014-06-02 2014-06-02 10021350022014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 130,200 2014-05-27 2014-05-29 10621350022014 Karburant dhe vaj KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 4,320 2014-05-27 2014-05-29 10521350022014 Uje UJE F.209 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) VASIL MANTHO Permet 18,500 2014-05-27 2014-05-29 10721350022014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIR.PAISJE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) MILO 2000 Permet 10,986 2014-05-26 2014-05-29 10421350022014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIREMBAJTE PAISJE LB.19 F.PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 2,059 2014-05-26 2014-05-29 10221350022014 Elektricitet 2135002 EL.F.PRILL 2014 F19120,17957,18070, P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ADRIAN KRISTANI Permet 6,650 2014-05-26 2014-05-29 10121350022014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave MIREMBAJTE PAISJE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 19,536 2014-05-08 2014-05-08 9421350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 931,169 2014-05-08 2014-05-08 9221350022014 Shtese page per vjetersi ne pune PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 226,110 2014-05-08 2014-05-08 9321350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 6,291 2014-05-05 2014-05-06 9121350022014 Paga baze TEL.C. K 20967 F.MARS P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 2,374 2014-05-05 2014-05-06 9021350022014 Paga baze TEL.C. K 20967 F.MARS P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 748 2014-04-30 2014-04-30 8921350022014 Elektricitet 2135002 EL.F.MARS F17957,18070,19120 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PANDELI PAPA Permet 13,000 2014-04-30 2014-04-30 8821350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE L.B. 7 P.GJELBERIMI