Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 136,710 2014-03-06 2014-03-06 5921350022014 Unspecified KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 222,759 2014-03-05 2014-03-06 5621350022014 Unspecified PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) FERIT MYFTARI Permet 127,200 2014-03-06 2014-03-06 5821350022014 Unspecified MATERIALE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 27,000 2014-03-04 2014-03-04 5421350022014 Unspecified SHP.F.V. P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 3,365 2014-02-27 2014-02-28 321350021024 Unspecified TEL.C.F.DHJETOR 2013 KO.20967 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) PLUS COMMUNICATION Permet 2,469 2014-02-27 2014-02-28 5221350021024 Unspecified TEL.C.F.DHJETOR 2013 KO.20967 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ILIRIAN IBRAHIMI Permet 26,360 2014-02-24 2014-02-24 3321350022014 Unspecified MATERIALE LB3 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) MAKSI TODHE Permet 16,700 2014-02-24 2014-02-24 3221350022014 Unspecified PJ.KEMBIMI LB5 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) VLADIMIR FELAU Permet 20,000 2014-02-24 2014-02-24 3121350022014 Unspecified PJ.KEMBIMI LB4 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ROBERT STEFANIDHI Permet 18,200 2014-02-24 2014-02-24 5121350022014 Unspecified MATERIALE LB1 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ZIJA KADRI MAHMUTI Permet 167,200 2014-02-24 2014-02-24 2921350022014 Unspecified MATERIALE LB12,LB9,LB 10 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 21,059 2014-02-20 2014-02-21 4821350022014 Unspecified SIG.SHEN.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 20,230 2014-02-20 2014-02-21 4621350022014 Unspecified TATIM PAGE I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 127,410 2014-02-20 2014-02-21 3021350022014 Unspecified KARBURANT P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 21,059 2014-02-20 2014-02-21 5021350022014 Unspecified SIG.SHEN.I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 185,821 2014-02-20 2014-02-21 4721350022014 Unspecified SIG.SHOQ.KOTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 2,278 2014-02-21 2014-02-21 3521350022014 Unspecified 2135002 el.f.JANAR 2014 KO.F1807,1912,1795,P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 2,160 2014-02-21 2014-02-21 3421350022014 Unspecified 2135002 el.f.dhjetor 2013 KO.F1807,1912,1795,P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 21,175 2014-02-20 2014-02-21 4421350022014 Unspecified SIG.SHEN.I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 186,841 2014-02-20 2014-02-21 4321350022014 Unspecified SIG.SHOQ.KONTRIBUT I PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI