Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) All All 20,443,540.00 187 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 7,833 2014-10-21 2014-10-22 19621350022014 Elektricitet 2135002 EL.F.SHTATOR 2014 F19120,17957,18070 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 59,148 2014-10-21 2014-10-22 19521350022014 Uje UJE F.PRAPAMBETUR 2013 L.B.13-19 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EVELINA KOCOLLARI Permet 21,040 2014-10-21 2014-10-22 19921350022014 Kancelari KANCELARI F.PRAPAMBETUR L.B.8 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 8,544 2014-10-06 2014-10-07 18421350022014 Uje UJE F.502 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) KOCI XHANI Permet 28,900 2014-10-06 2014-10-07 186321350022014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MIREMBAJTJE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 147,200 2014-10-06 2014-10-07 18521350022014 Karburant dhe vaj karburant P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 48,036 2014-10-07 2014-10-07 18921350022014 Uje UJE L.B.1-12 F.PRAPAMBETUR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) EDVA/P Permet 89,966 2014-10-06 2014-10-07 187321350022014 Karburant dhe vaj BENZINE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ROBERT STEFANIDHI Permet 20,000 2014-10-06 2014-10-07 188321350022014 Plehra kimike, furnitura veterinare, farera, fidane e te tjera produkte agrokulturore PLE KIMIK P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) JORGO ÇELO Permet 28,500 2014-10-06 2014-10-07 18321350022014 Pjese kembimi, goma dhe bateri SHERBIME P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 909,695 2014-10-03 2014-10-03 17821350022014 Shtese page per funksionin PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 24,864 2014-10-03 2014-10-03 181821350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 6,000 2014-10-03 2014-10-03 182821350022014 Paga baze PAGA P.USHQIMOR P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Permet 223,888 2014-10-03 2014-10-03 180821350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 19,536 2014-10-03 2014-10-03 179821350022014 Paga baze PAGA P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) BLEK-K Permet 25,000 2014-09-24 2014-09-25 16721350022014 Paga baze NDALESE A.STAVRO P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 19,291 2014-09-24 2014-09-25 17621350022014 Elektricitet 2135002 EL.F.GUSHT 2014 F19120,17957,18070 P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ZYRA PERMBARIMIT PERMET Permet 6,000 2014-09-24 2014-09-25 16921350022014 Paga baze NDALESE S.GAQE P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) ZYRA PERMBARIMIT PERMET Permet 15,000 2014-09-24 2014-09-25 16821350022014 Paga baze NDALESE TH.TELO P.GJELBERIMI
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 12,240 2014-09-22 2014-09-23 17121350022014 Uje UJE F.442 P.GJELBERIMI