Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Komuna Kastriot (0606) All All 84,563,336.00 179 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Komuna Kastriot (0606) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Diber 107,325 2014-03-11 2014-03-11 2923470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT PAGA KESHILLTARE SHKURT 2014
  Komuna Kastriot (0606) POSTA SHQIPTARE SH.A Diber 5,343,900 2014-03-11 2014-03-11 3823470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT LIK PAAFTESI JANAR INVALIDE JANAR E SHKURT 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 32,309 2014-03-11 2014-03-11 2723470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT PAGA E SHTESA GJENDJE CIVILE SHKURT 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 479,151 2014-03-11 2014-03-11 2623470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT PAGA E SHTESA SHKURT 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA CREDINS Diber 68,688 2014-03-11 2014-03-11 3023470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT SHPERBLIM KRYEPLEQSH SHKURT 2014
  Komuna Kastriot (0606) FONDI I ZHVILLIMIT SHQIPTAR Diber 981,506 2014-02-25 2014-02-26 2523470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. sipas marreveshjes per ujsjellesin Brest i Eperm dhe Kukaj dt. 09.04.2013
  Komuna Kastriot (0606) POSTA SHQIPTARE SH.A Diber 4,755,500 2014-02-11 2014-02-12 2523470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. pa - aftesie dhjetor 2013 dhe diferenca shtator - nentor 2013
  Komuna Kastriot (0606) BANKA CREDINS Diber 68,688 2014-02-11 2014-02-11 1623470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. k/pleq janar 2014
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 43,200 2014-02-11 2014-02-11 1723470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. pun. me. kontrate + qera ambjentesh janar 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Diber 107,325 2014-02-11 2014-02-11 1523470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. keshilltare janar 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 479,151 2014-02-11 2014-02-11 1323470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. paga + shtesa janar 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 32,309 2014-02-11 2014-02-11 1423470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. paga + shtesa janar 2014
  Komuna Kastriot (0606) DREJTORIA TATIMEVE DIBER Diber 24,357 2014-02-11 2014-02-11 2423470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. tatim ne burim keshilltare + pun. sherbimesh janar 2014
  Komuna Kastriot (0606) DREJTORIA TATIMEVE DIBER Diber 32,192 2014-01-14 2014-01-15 1223470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. tatim ne burim keshilltaresh + pun. kont. dhjetor 2013
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 447,479 2014-01-13 2014-01-14 123470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. paga + shtesa dhjetor 2013
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 29,474 2014-01-13 2014-01-14 223470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. paga + shtesa dhjetor 2013
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 119,250 2014-01-13 2014-01-14 23470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. paga punonj. me kontrate dhjetor 2013
  Komuna Kastriot (0606) BANKA CREDINS Diber 66,528 2014-01-13 2014-01-14 423470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. k/pleq dhjetor 2013
  Komuna Kastriot (0606) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Diber 103,950 2014-01-13 2014-01-14 523470012014 Unspecified KOMUNA KASTRIOT lik. keshilltaresh dhjetor 2013