Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Komuna Kastriot (0606) All All 84,563,336.00 179 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 13,354 2014-07-23 2014-07-23 11823470012014 Elektricitet 2347001 KOMUNA KASTRIOT lik energji c 48977
  Komuna Kastriot (0606) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Diber 9,980 2014-07-23 2014-07-23 12223470012014 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2347001 KOMUNA KASTRIOT LIK SHP SIG MJET FAT NR 118293621 DT 15.07.147
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 49,376 2014-07-23 2014-07-23 12023470012014 Elektricitet 2347001 KOMUNA KASTRIOT LIK ENERGJI C100537C100536C100129
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 20,472 2014-07-23 2014-07-23 11923470012014 Elektricitet 2347001 KOMUNA KASTRIOT LIK ENERGJI C57590 C57591C55438 C58921
  Komuna Kastriot (0606) ABEDIN HYSEN AGOLLI Diber 166,000 2014-07-23 2014-07-23 12123470012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2347001 KOMUNA KASTRIOT LIK PJESE KEMBIMI E GOMA FAT NR 51 DT 24.06.14
  Komuna Kastriot (0606) SIGMA VIENNA INSURANCE GROUP Diber 17,000 2014-07-23 2014-07-23 12323470012014 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2347001KOMUN A KASTRIOT LIK SIG MJETI
  Komuna Kastriot (0606) DREJTORIA TATIMEVE DIBER Diber 35,053 2014-07-17 2014-07-17 11723470012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KOMUNA KASTRIOT LIK TATIM NE BURIM
  Komuna Kastriot (0606) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Diber 107,325 2014-07-08 2014-07-09 10623470012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur KOMUNA KASTRIOT lik. paga keshilltaret qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 484,565 2014-07-08 2014-07-09 10323470012014 Shtese page per vjetersi ne pune KOMUNA KASTRIOT lik. paga neto qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 63,000 2014-07-08 2014-07-09 10523470012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KOMUNA KASTRIOT lik. paga roje + pastruse qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 76,467 2014-07-08 2014-07-09 11623470012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KOMUNA KASTRIOT lik. paga pun. me kontrat qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 32,309 2014-07-08 2014-07-09 10423470012014 Shtese page per funksionin KOMUNA KASTRIOT lik. paga neto qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA CREDINS Diber 68,688 2014-07-08 2014-07-09 10723470012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur KOMUNA KASTRIOT lik. paga kryepleq qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) RADIKA Diber 380,911 2014-06-26 2014-06-26 10223470012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve KOM KASTRIOT LIK KONST UJESJELLSA NR KONTRATES 370/1
  Komuna Kastriot (0606) POSTA SHQIPTARE SH.A Diber 2,990,550 2014-06-25 2014-06-25 10123470012014 Pagese paaftesie KOMUNA KASTRIOT lik pa aftesi qershor 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 60,000 2014-06-24 2014-06-24 100 23470012014 Te tjera transferime korrente KOM KASTRIOT lij ndihme e fatkeqesi +emergjence
  Komuna Kastriot (0606) ADIDAS - ONE Diber 240,000 2014-06-20 2014-06-20 9923470012014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes KOMUNA KASTRIOT lik shpenz mirmbajtje ujesjellsa fat nr 1 dt 22.05.14
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 85,511 2014-06-19 2014-06-19 9623470012014 Elektricitet 2347001 KOM KASTRIOT lik fat energji ne c100536 prill 2014
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 33,808 2014-06-19 2014-06-19 9523470012014 Elektricitet 2347001 KOM KASTRIOT lik fat energji c55438 c100129 18.04.2014
  Komuna Kastriot (0606) DREJTORIA TATIMEVE DIBER Diber 33,681 2014-06-18 2014-06-19 9223470012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KOMUNA KASTRIOT lik tatim keshilltare maj 2014