Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Komuna Kastriot (0606) All All 84,563,336.00 179 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 19,126 2014-06-19 2014-06-19 9423470012014 Elektricitet 2347001 kom kastriot lik energji c57591 22.04.14
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 44,650 2014-06-19 2014-06-19 9323470012014 Elektricitet 2347001 KOM KASTRIOT lik fat energji c48977 23.04.14
  Komuna Kastriot (0606) CEZ SHPERNDARJE Diber 27,178 2014-06-19 2014-06-19 9723470012014 Elektricitet 2347001 KOMUNA KASTRIOT lik fat energji c57590 pril 2014
  Komuna Kastriot (0606) POSTA SHQIPTARE SH.A Diber 1,447,543 2014-06-17 2014-06-18 9823470012014 Ndihme ekonomike KOMUNA KASTRIOT lik nd ekonomike maj 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA CREDINS Diber 68,688 2014-06-10 2014-06-10 8423470012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur KOMUNA KASTRIOT lik paga kryepleq maj 2014
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 64,123 2014-06-10 2014-06-10 8523470012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KOM,UNA KASTRIOT lik paga punonjs me kontrate
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 63,000 2014-06-10 2014-06-10 8223470012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh komuna kastriot lik sherb korieri e sherb sig e qera ambjentesh
  Komuna Kastriot (0606) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Diber 107,325 2014-06-10 2014-06-10 8323470012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur KOMUNA KASTRIOT lik paga keshilltare maj 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 58,000 2014-06-10 2014-06-10 8123470012014 Te tjera transferta tek individet KOMUNA KASTRIOT lik nd e menjehershme e dalje ne pension
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 32,309 2014-06-09 2014-06-09 8023470012014 Shtesa page te tjera KOM KASTRIOT lik paga e shtesa maj 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 484,565 2014-06-09 2014-06-09 7923470012014 Shtese page per funksionin KOM KASTRIOT lik paga e shtesa maj 2014
  Komuna Kastriot (0606) FONDI I ZHVILLIMIT SHQIPTAR Diber 1,917,473 2014-05-27 2014-05-27 7823470012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve kom kastriot bashkefinancim ujesjellsi
  Komuna Kastriot (0606) POSTA SHQIPTARE SH.A Diber 2,876,950 2014-05-26 2014-05-26 7723470012014 Pagese paaftesie KOMUNA KASTRIOT paaftesi muaji maj 2014
  Komuna Kastriot (0606) MEBA 96 Diber 478,400 2014-05-20 2014-05-20 7523470012014 Karburant dhe vaj KOMUNA KASTRIOT lik. fat. nr. 108 dt. 31.03.2014
  Komuna Kastriot (0606) YLBER CANI Diber 209,880 2014-05-20 2014-05-20 7623470012014 Kancelari KOMUNA KASTRIOT lik. fat. nr. 70 dt. 01.04.2014
  Komuna Kastriot (0606) DREJTORIA TATIMEVE DIBER Diber 35,142 2014-05-15 2014-05-15 7123470012014 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KOMUNA KASTRIOT lik. tatim ne burim prill 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 130,000 2014-05-14 2014-05-15 7423470012014 Blerje dokumentacioni KOMUNA KASTRIOT lik. me çek nd. fatkeqsie bl. dokumentacioni
  Komuna Kastriot (0606) POSTA SHQIPTARE SH.A Diber 1,412,036 2014-05-15 2014-05-15 7323470012014 Ndihme ekonomike KOMUNA KASTRIOT lik. ndihme - ekonomike prill 2014
  Komuna Kastriot (0606) BANKA KOMBETARE TREGTARE Diber 479,151 2014-05-09 2014-05-09 5923470012014 Paga baze KOMUNA KASTRIOT lik. paga aparati prill 2014
  Komuna Kastriot (0606) RAIFFEISEN BANK SH.A Diber 63,000 2014-05-09 2014-05-09 6323470012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KOMUNA KASTRIOT lik. pun. sherbimesh prill 2014