Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dogana Rinas (3535) All All 39,995,660.00 97 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dogana Rinas (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 5,022 2014-05-08 2014-05-08 431910100792014 Posta dhe sherbimi korrier DOGANA RINAS.lik ft poste seri 11523442 dt 26.4.2014
  Dogana Rinas (3535) PRIMO COMMUNICATIONS Tirane 37,860 2014-05-08 2014-05-08 441910100792014 Sherbime telefonike DOGANA RINAS.lik ft sherb rrjeti seri 51382728 dt 24.4.2014
  Dogana Rinas (3535) TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT SHPK Tirane 263,087 2014-05-08 2014-05-08 421910100792014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh DOGANA RINAS.lik ft shp qeraje kv dt 12.3.2014, seri 11979862 dt 14.4.2014
  Dogana Rinas (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,357,955 2014-05-05 2014-05-05 401910100792014 Shtese page per vjetersi ne pune DOGANA RINAS.lik paga prill 2014, nr pun 44/44,listpag dt 2.5.2014
  Dogana Rinas (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 60,629 2014-05-05 2014-05-05 391910100792014 Shtese page per vjetersi ne pune DOGANA RINAS.lik paga prill 2014, nr pun 44/44,listpag dt 2.5.2014
  Dogana Rinas (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 3,335 2014-04-25 2014-04-28 391910100792014 Shtese page per funksionin DOGANA RINAS.lik tat ne burim per leje te zak
  Dogana Rinas (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 1,941 2014-04-25 2014-04-28 381910100792014 Shtese page per funksionin DOGANA RINAS.lik tat ne burim per leje te zak
  Dogana Rinas (3535) Sektori i tatimeve te tjera Tirane 2,011 2014-04-25 2014-04-28 371910100792014 Shtese page per funksionin DOGANA RINAS.lik tat ne burim per leje te zak
  Dogana Rinas (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,382 2014-04-18 2014-04-21 351910100792014 Posta dhe sherbimi korrier DOGANA RINAS.lik ft poste mars 2014
  Dogana Rinas (3535) PRIMO COMMUNICATIONS Tirane 37,860 2014-04-18 2014-04-21 341910100792014 Sherbime telefonike DOGANA RINAS.Paga mars2014, lik ft sherb inter shtese kontr per dy muaji seri 51382556 dt 20.3.2014
  Dogana Rinas (3535) PRIMO COMMUNICATIONS Tirane 37,860 2014-04-18 2014-04-21 331910100792014 Sherbime telefonike DOGANA RINAS.Paga mars2014, lik ft sherb inter shtese kontr per dy muaji seri 51382394 dt 22.2.2014
  Dogana Rinas (3535) TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT SHPK Tirane 2,372 2014-04-18 2014-04-21 361910100792014 Sherbime telefonike DOGANA RINAS.Paga mars2014, lik ft tel
  Dogana Rinas (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,258,896 2014-04-03 2014-04-03 301910100792014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe DOGANA RINAS.Paga mars2014, listepagesa, nr pun 44/44
  Dogana Rinas (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 319,512 2014-04-03 2014-04-03 2910100792014 Shtese page per vjetersi ne pune DOGANA RINAS.Paga mars2014, listepagesa, nr pun 44/44
  Dogana Rinas (3535) NAZERI 2000 Tirane 171,670 2014-03-26 2014-03-27 2610100792014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes DOGANA RINAS.lik ruajtje objekti vshtese kontr 5160 dt 31.12.2013 fat 168 dt 28.02.2014 seri 12327988
  Dogana Rinas (3535) TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT SHPK Tirane 263,087 2014-03-26 2014-03-27 2310100792014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh DOGANA RINAS.lik Qera ambienti vazhd kontr 12.03.2014 fat 1859 dt 13.03.2014 seri 07038642
  Dogana Rinas (3535) BOOM BOOM ROOM Tirane 50,000 2014-03-26 2014-03-27 28 10100792014 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin DOGANA RINAS.lik aktivitet 8-Marsi ,fat 74 dt 03.03.2014 seri 01248574
  Dogana Rinas (3535) TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT SHPK Tirane 1,483 2014-03-18 2014-03-19 24 10100792014 Sherbime telefonike DOGANA RINAS TELEFON ,VAZHD KONTR 12.03.2007,FAT 792 DT 28.02.2014 SERI 07039547
  Dogana Rinas (3535) PRIMO COMMUNICATIONS Tirane 37,860 2014-03-18 2014-03-19 27 10100792014 Sherbime telefonike DOGANA RINAS sherbim rrjeti ,fat 51382261 dt 23.01.2014 seri 51382261
  Dogana Rinas (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,716 2014-03-18 2014-03-19 2510100792014 Posta dhe sherbimi korrier DOGANA RINAS.lik ft poste seri 08743237 dt 26.02.2014