Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) All All 2,113,663.00 75 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 56,454 2014-06-19 2014-06-19 6510100102014 Paga baze 1010010 Leje zakonshme Edlira Zogu Dega e Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) DEGA TATIMEVE GRAMSH Gramsh 6,273 2014-06-19 2014-06-19 6610100102014 Paga baze 1010010 Tatim 10% leje zakonshme Edlira Zogu Dega e Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 16,500 2014-06-11 2014-06-12 5710100102014 Udhetim i brendshem 1010010 Djeta Muaj Maj 2014
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) CEZ SHPERNDARJE Gramsh 6,921 2014-06-10 2014-06-10 5510100102014 Elektricitet 1010010 Sa paguar faturen nr.611631826 klenti nr.ELOG220004140437 nga Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) POSTA SHQIPTARE SH.A Gramsh 1,728 2014-06-10 2014-06-10 5610100102014 Posta dhe sherbimi korrier Sa paguar faturen nr.149 date 30.05.2014 nga Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 3,300 2014-06-03 2014-06-03 5410100102014 Udhetim i brendshem 1010010 Djeta Avni Bajrami Muaj Mars 2014
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 97,578 2014-06-02 2014-06-02 5310100102014 Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veçanta 1010010 Pagat Dega Thesarit Gramsh Maj 2014
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) ALBTELEKOM SH.A. Gramsh 1,920 2014-05-23 2014-05-23 5110100102014 Sherbime telefonike Sa paguar faturen nr.717708432 date 30.04.2014 nga klenti nr.310001910614 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) CEZ SHPERNDARJE Gramsh 9,227 2014-05-16 2014-05-16 5010100102014 Elektricitet 1010010 Sa paguar faturat nr.610072516 klenti ELOG22004140437 ,faturen nr.610072514 klenti nr.ELOG 220004140438 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 56,202 2014-05-13 2014-05-14 4410100102014 Shtese page per funksionin 1010010 PAGA EDLIRA ZOGU MUAJ MARS 2014
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 3,300 2014-05-07 2014-05-08 4310100102014 Udhetim i brendshem 1010010 Djeta Hekuran Meçi muaj prill 2014 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 154,788 2014-05-02 2014-05-02 4110100102014 Paga baze 1010010 Pagat Dega Thesarit Gramsh Prill 2014
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 6,600 2014-05-02 2014-05-02 4210100102014 Udhetim i brendshem 1010010 Djeta Hekuran Meçi muaj prill 2014 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) ALBTELEKOM SH.A. Gramsh 1,920 2014-04-28 2014-04-28 4010100102014 Sherbime telefonike Sa paguar faturen nr.717507772 date 31.03.2014 nga klenti nr.310001910614 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) RAIFFEISEN BANK SH.A Gramsh 56,202 2014-04-22 2014-04-22 3710100102014 Shtese page per vjetersi ne pune 1010010 PAGA EDLIRA ZOGU MUAJ SHKURT 2014
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) CEZ SHPERNDARJE Gramsh 9,445 2014-04-21 2014-04-22 3510100102014 Elektricitet 1010010 Sa paguar faturen nr.608993076 klenti nr.ELOG220004140437 , faturen nr.608993080 klenti nr.ELOG220004140438 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) POSTA SHQIPTARE SH.A Gramsh 1,206 2014-04-22 2014-04-22 3910100102014 Posta dhe sherbimi korrier Sa paguar fat.nr.734 dt:01.04.2014 nga Dega e Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) POSTA SHQIPTARE SH.A Gramsh 300 2014-04-22 2014-04-22 3810100102014 Posta dhe sherbimi korrier Sa paguar fat.nr.687 dt:28.02.2014 nga Dega e Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) CEZ SHPERNDARJE Gramsh 17,421 2014-04-21 2014-04-22 3610100102014 Elektricitet 1010010 Sa paguar faturat nr.606950006 klenti ELOG22004140437 Dega Thesarit Gramsh
  Dega e Thesarit Gramsh (0810) UJESJELLSI GRAMSH Gramsh 1,728 2014-04-04 2014-04-04 2810100102014 Uje Sa paguar faturen e ujit nr.81 date 31.03.2014 nga Dega Thesarit Gramsh