Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All PRIMAGAS ALBANIA All 960,014.00 11 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 36,000 2014-12-04 2014-12-05 67510130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat.36T55 (02364236) dt. 25.10.2012 fh. 89 dt. 25.10.2012
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 36,000 2014-12-04 2014-12-05 67110130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat22T43(02365122) dt. 16.06.2012 fh. 55 dt. 16.06.2012 .
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 36,000 2014-12-04 2014-12-05 67010130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat.05T41(02365005 DT. 07.05.2012 FH. 43 DT. 07.05.2012
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 37,800 2014-12-04 2014-12-05 67310130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat.54T48(02365354) dt. 19.08.2012 fh. 73 dt. 21.08.2012
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 40,500 2014-12-04 2014-12-05 67210130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat.94T44 (02365347) dt. 23.07.2012 fh. 64 dt. 27.07.2012
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 37,800 2014-12-04 2014-12-05 67410130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat.46T47 (02365346) dt. 21.09.2012 fh. 82 dt. 21.09.2012
  Sanatoriumi Tirane (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 36,000 2014-12-04 2014-12-05 67610130512014 Sherbim per ngrohje SUSM SHEFQET NDROQI, gaz gatimi pv 4 dt. 08.03.2012 up. 23 dt. 05.03.2012 fat.71T72 (06035071) dt. 29.11.2012 fh. 98 dt. 29.11.2012
  Drejtoria e pergjithshme per Kufirin dhe Migracionin (3535) / Departamenti per Kufirin dhe Migracionin (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 60,000 2014-06-05 2014-06-05 5110160992014 Sherbim per ngrohje Ap.Depart.per Kuf.Migracionin gas per gatim up 5 12.02.2014 pv 21.02.2014 pv 12.03.2014 fat 13T50 13.03.2014 fh 3 13.03.2014
  Drejtoria Rajonale Tatimore Tirane Vipat (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 539,914 2014-04-21 2014-04-22 5110100412014 Shpenzime te tjera te jashtzakonshme per pagesen e detyrimeve te prapambetura te rimbursimit te TVSH Drejt e Tat Pag Te medhenje . lik rimbursim TVSH , celje plani nga min fin shkrese nr 4484/1 dt 31.3.2014
  Drejtoria e pergjithshme per Kufirin dhe Migracionin (3535) / Departamenti per Kufirin dhe Migracionin (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 60,000 2014-04-17 2014-04-18 3210160992014 Sherbim per ngrohje Ap.Depart.per Kuf.Migracionin up 5 12.02.2014 pv 12.02.2014 fat 13,50 fh 3 13.03.2014
  Drejtoria e pergjithshme per Kufirin dhe Migracionin (3535) / Departamenti per Kufirin dhe Migracionin (3535) PRIMAGAS ALBANIA Tirane 40,000 2014-02-11 2014-02-12 0610160992014 Unspecified Ap.Depart.per Kuf.Migracionin blerje gaz shtese kontrate 2 24.01.2014 fat 48 28.01.2014 fh 2 28.01.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >