Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Nuk u gjetėn tė dhėna pėr kėtė Subjekt

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si anėtar i Gjykatės sė Lartė 1 576 316 (njė milion e pesėqind e shtatėdhjetė e gjashtė mijė e treqind e gjashtėmbėdhjetė) Lekė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesa bankare 190 000 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja 7 200 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareTė ardhura nga Paga e Bashkėshortes si Ndihmės Inspektore pranė ILKDP 850 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Ėshtė mbyllur depozita Futura duke tėrhequr shumė 2 515 000 lekė.
2) shitur bono thesari nė shumė 4 300 000 lekė dhe transferuar me konvertim nė dollarė nė njė depozitė ku janė 33 500 usd.
3) Krijuar cash nga depozita e hapur e djalit nė vlerėn 5 850 GBP.
4) shtesė e depozitės futura pėr vajzėn me 240 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer njė kredi gjatė vitit 2015 nė vlerėn 974 081 lekė dhe mė 31 dhjetor ka mbetur e pashlyer vlera 11 167 891 lekė.