Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si anėtar i Gjykatės sė Lartė, 1 566 456 lekė.
2) Tė ardhura nga mėsimdhėnia nė Fakultetin e Drejtėsisė, nė Universitetin e Tiranės, 75 552 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat bankare tė depozitės, 270 dollarė. Gjendja e depozitės bankare nė dt. 31.12.2016, 33 770 dollarė, pjesė e regjimit martesor, (50 % me 50 % me bashkėshorten).
2) Tė ardhura nga interesat bankare tė llogarisė "Futura" nė emėr tė fėmijės, 73 516 lekė. Gjendja e llogarisė bankare "Futura" nė dt. 31.12.2016, 2 814 677 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura bruto nga qiraja, 7 200 euro. Pas pagesės sė tatimit nė burim pėr vitin 2016 prej 164 700 lekė, tė ardhurat neto janė 850 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja cash pakėsuar me - 5 850 GBP, gjendja nė dt. 31.12.2016, 0 GBP, pjesė e regjimit martesor, (50 % me 50 % me bashkėshorten).
2) Gjendja cash pakėsuar me - 15 000 euro, gjendja nė dt. 31.12.2016, 0 lekė, pjesė e regjimit martesor, (50 % me 50 % me bashkėshorten).
3) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, 1 432 euro, tė ardhura kėto tė siguruara si pagesė pėr njė trajnim nga COE, nga tė ardhurat familjare dhe nga kreditimi prej 599 euro e qirasė, pjesė e regjimit martesor, (50 % me 50 % me bashkėshorten).
4) Gjendja e llogarisė bankare shtuar me + 23 592 lekė, gjendja nė dt. 31.12.2016, 104 804 lekė, tė ardhura tė siguruara nga paga dhe mėsimdhėnia, pjesė e regjimit martesor, (50 % me 50 % me bashkėshorten).
5) Bashkėshortja, znj. Alda Muskaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse shtuar me + 19 251 lekė, gjendja nė dt. 31.12.2016, 20 316 lekė, tė ardhura tė siguruara pas mbylljes sė bonove tė thesarit nė Bankėn e Shqipėrisė, pjesė e regjimit martesor, (50 % me 50 % me bashkėshorten).
6) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shuma e shlyer 763 807 lekė. Detyrimi financiar mbetur pashlyer, 10 782 665 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka