Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga dhe pėrfitime tė tjera si Deputet i Kuvendit tė Shqipėrisė, shuma 2 370 268 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Albana Gjetani, tė ardhura neto nė vlerėn 649 620 Lekė nga paga si Drejtoreshė e Shkollės 9-Vjeēare “28 Nėntori”, Milot.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraKredi bankare dhe hipotekimi tė marrė nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė datėn 30.06.2016 nė vlerėn 2 000 000 Lekė. Detyrimi i shlyer nė vitin 2018 ėshtė 450 000 Lekė ndėrsa gjendja e detyrimit tė pashlyer ėshtė 1 052 940 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Shuma 450 000 Lekė ėshtė shpenzuar nė vitin 2018 si shlyerje e kėsteve tė kredisė bankare tė marrė nė 30.06.2016 nė shumėn 2 000 000 Lekė.