Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si deputet deri mė 31.12.2017, shuma 620 366 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura sipas kontratės sė qirasė dt. 19.04.2017 pėr njėsinė me sip. 124.1 m2, shuma 40 000 lekė nė muaj.
2) Tė ardhura sipas kontratės sė qirasė dt. 15.09.2016 pėr ap. me sip 250 m2 nė Tiranė, bodrumin me sip. 21.06 m2 dhe garazhin me sip. 12 m2, shuma 2 000 euro nė muaj.
3) Tė ardhura sipas kontratės sė qirasė dt. 15.09.2016 pėr ap. me sip. 250 m2, bodrumit me sip. 21.06 m2 dhe garazhit me sip. 12 m2 pėr periudhėn 09.09.2017 - 31.12.2017, shuma 6 000 euro.
4) Tė ardhura sipas kontratės sė qirasė dt. 19.04.2017 pėr njėsinė me sip. 124.1 m2 pėr periudhėn 01.09.2017 - 31.12.2017, shuma 160 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
1) Tė ardhura pas pėrfundimit tė kontratės sė shitjes me rezervė me dt. 21.09.2017 pėr apartamentin 15, H2 me sip. 64 m2, shuma totale 4 464 000 lekė.
2) Tė ardhura nga shitja e apartamentit me sip. 53 m2 sipas kontratės dt. 18.11.2017, shuma totale 26 500 euro.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, shtesė 22 421.52 euro mė 12.12.2017, qė ėshtė kundėrvlefta e kėstit tė dytė dhe tė fundit sipas kontratės sė shitjes me rezervė me dt. 21.09.2017 tė apartamentit 15, H2 me sip. 64 m2.
2) Gjendja e llogarisė personale nė Union Bank, shtesė 26 500 euro mė 12.12.2017, tė ardhura nga shitja e ap. me sip. 53 m2.
3) Gjendja e llogarisė sė pagės nė Credins Bank mė 31.12.2017, paga si deputet, 620 366 lekė.
4) Gjendja e llogarisė personale, shtesė 6 000 euro, tė ardhura nga qiraja e ap. me sip. 250 m2, bodrumit me sip. 21.06 m2 dhe garazhit me sip. 12 m2.
5) Gjendja e llogarisė personale nė Union Bank, shtesė 47 692.15 euro.
6) Kartė krediti nė Union Bank, detyrimi i mbetur pashlyer mė 31.12.2017 ėshtė 156.75 euro.
7) Bashkėshortja, Znj. Mirela Shameti, gjendja e llogarisė sė kursimit nė Bankėn Union, shtesė 321.6 euro.
8) Bashkėshortja, Znj. Mirela Shameti, gjendja e llogarisė sė kursimit nė bankėn BKT, shtesė 63.78 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka