Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 717 865 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si Drejtore e Bibliotekės Publike Durrės, 678 060 lekė.
2) Djali, tė ardhura nga paga si Specialist pranė Zyrės Vendore tė Shėrbimit tė Provės Tiranė, 500 140 lekė.
3) Bashkėshortja, tė ardhura nga veprimtaria person fizik, 1 099 402 lekė.
4) Djali, shitur veturė tip Skoda Octavia, 1 600 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendja e kursimeve, shtuar me 1 500 000 lekė, duke shkuar nė vlerėn 4 690 000 lekė.
2) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 5 214 842 lekė pėr kredi bankare.
3) Gjendja e llogarisė rrjedhėse tė pagės mė 31.12.2015, 119 970 lekė, nė tė cilėn ėshtė marrė overdraft 341 000 lekė.
4) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė rrjedhėse tė pagės mė 31.12.2015, 120 651 lekė.
5) Djali, gjendja e llogarisė rrjedhėse tė pagės mė 31.12.2015, 1 011 lekė.
6) Djali, shitur veturė tip Skoda Octavia, 1 600


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Detyrime tė paguara nė vlerėn -517 855 lekė pėr kredi bankare.