Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga (qershor - nėntor 2016, paga e dhjetorit ėshtė paguar nė janar 2017.), 721 906 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura si anėtar i Bordit Botues tė revistės Kuvendi Popullor, 25 500 lekė.
2) Tė ardhura nga pjesėmarrja nė kėshilla (qershor - dhjetor 2016.), 102 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė mė 04.07.2016, pakėsuar me 2 000 euro pas tėrheqjes cash pėr shpenzime pėr arsimin e vajzės si edhe komisione pėr mbajtje llogarie, gjendja 3 835 euro.
2) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, tėrheqje cash nė vlerėn 200 000 lekė pėr shpenzime familjare, 21 824 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka