Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Apelit Tiranė, 1 385 695 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Blerta Doēi, tė ardhura nga paga si pėrgjegjėse e Sektorit tė Ēėshtjeve Shoqėrore nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve, 840 667 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Blerta Doēi, tė ardhura nga dieta dhėnė nė kuadėr tė njė vizite studimore nė UK, financuar nga EU Twinning Project Al 13 IB JH01, 1 020 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, 63 077 lekė, pjesė e regjimit martesor, 50 % me 50 % me bashkėshorten.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, shtesė 10 000 euro, gjendja totale 22 631.37 euro, pjesė e regjimit martesor, 50 % me 50 % me bashkėshorten. Kėto tė ardhura janė nga kredia e marrė nė tė njėjtėn bankė mė 14.01.2012.
3) Gjendja cash, pakėsim 10 000 euro, gjendja totale 0 euro.
4) Kredi bankare dhe hipotekė marrė nė Raiffeisen Bank mė 14.01.2012 nė shumėn 50 000 euro pėr pėrmbushjen e nevojave familjare, me afat 144 muaj, normėn interesi 4 % dhe kėst mujor 437.76 euro. Detyrimi i shlyer gjatė vitit 2016 ėshtė 3 874.41 euro principal plus 1 378.71 euro interes, detyrimi i mbetur pashlyer, 32 356.66 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime nė shumėn 5 253.12 euro pėr shlyerjen e kredisė marrė mė 14.01.2012.