Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpenzime udhėtimi si drejtor i Drejtorisė Rajonale tė Bujqėsisė, Korēė, 845 743 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhurat nga interesat bankare 754 dollarė, pjesa takuese 50 %.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga dhe shpenzime udhėtimi si gjyqtare pranė Gjykatės sė Apelit, Korēė, 1 371 082 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga ekzekutimi i detyrueshėm i kontratės sė shitjes sė kuotave tė kapitalit nė shoqėrinė “D&G”, 650 000 lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka