Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga dhe shpenzime udhėtimi si drejtor i Drejtorisė Rajonale tė Bujqėsisė, Korēė, 845 743 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsTė ardhurat nga interesat bankare 754 dollarė, pjesa takuese 50 %.
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura nga paga dhe shpenzime udhėtimi si gjyqtare pranė Gjykatės sė Apelit, Korēė, 1 371 082 lekė.
Payments received for obligations from third partiesTė ardhura nga ekzekutimi i detyrueshėm i kontratės sė shitjes sė kuotave tė kapitalit nė shoqėrinė “D&G”, 650 000 lekė.
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka