Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 861 254 Lekė nga paga si Kryetare e Bashkisė Ura-Vajgurore
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura me vlerė 89 000 Lekė nga dietat dhe shėrbimet.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėjetuesi, tė ardhura me vlerė 2 744 747 Lekė nga paga.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė nė Raiffeisen Bank krijuar nga paga dhe familja, 1 291 194 Lekė.
2) Bashkėjetuesi zoti Aristotel Kito deklaron se ka revokuar nė datėn 7. 09. 2017 njė kontratė tė mė hershme tė lidhur mė 25. 03. 2011. Pas revokimit tė kėsaj kontrate ėshtė nėnshkruar njė kontratė porosie e re, nė datėn 07.09.2017 dhe ndryshimi i vlerės mes dy kontratave (ajo e 2011 dhe ajo e 2017.) ėshtė 950 Euro. Nuk jepet nė deklarimin (pjesa e aksesueshme pėr publikun) objekti apo vlera e plotė e kontratave.
3) Bashkėjetuesi, gjendje me vlerė 18 650 Euro pranė Intesa San Paolo Bank si pasojė e revokimit tė kontratės me datė 25.03.2011 dhe pagesės sė bėrė sipas kushteve tė kontratės me datė 07.09.2017.
4) Bashkėjetuesi, llogari rrjedhėse pranė Bankės Popullore nga kursimeve nė vite, gjendja e llogarisė nuk detajohet.
5) Bashkėjetuesi ka shlyer gjatė vitit shumėn prej 989 718 Lekė pėr kredinė bankare, gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 11 166 701 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka