Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si Deputet i Kuvendit tė Shqipėrisė, shuma 2 380 469 Lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare tė depozitės pranė njė bankė tė nivelit tė dytė, 46 866.78 Lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Nazife Suli, tė ardhura nė vlerėn 501 600 Lekė nga paga pranė shoqėrisė “Aurora Group” Sh.p.k me Nipt K01530007D.
2) Djali, Z. Saimir Suli, tė ardhura nga paga si Specialist pranė KESH Sh.a, shuma 919 532 Lekė.
3) Djali, Z. Saimir Suli, tė ardhura si anėtar bordi pranė shoqėrisė “Prodhim Mobilje” Sh.a, nė ish Misto Mame, shuma 94 335 Lekė.
4) Bashkėshortja e djalit, Z. Saimir Suli, tė ardhura nga paga si specialiste ALUIZNI pėr periudhėn 01 Janar 2018-12 Nėntor 2018, shuma 612 288 Lekė.
5) Bashkėshortja e djalit, Z. Saimir Suli, tė ardhura nga paga si specialiste nė Bashkinė e Tiranė pėr periudhėn 12 Nėntor 2018-31 Dhjetor 2018, shuma 113 751 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Depozitė bankare pranė njė bankė tė nivelit tė dytė, tė hapur nė vitin 2013 me vlerė 2 500 000 Lekė, e shtuar me 246 866.78 Lekė nga interesat bankare ndėr vite dhe e prishur nė vitin 2018 nga subjekti. Nga kjo depozitė, ėshtė transferuar shuma 1 092 960 Lekė pėr pagesėn e shkollimit tė vajzės Znj. Mereme Suli jashtė shtetit dhe gjendja e mbetur ėshtė 1 653 000 Lekė.
2) Gjendje e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 403 000 Lekė.
3) Djali, Z.Idajet Suli, kredi tė marrė me qėllim hapje biznesi, pėr tė cilėn ėshtė shlyer nė vitin 2018 detyrimi nė vlerėn 400 000 Lekė dhe gjendja e detyrimit tė mbetur ėshtė 1 000 000 Lekė. Pėr kredinė e marrė me qėllim hapje biznesi, do tė bėjė kthimin e detyrimit tė mbetur nė vitin 2019, duke qenė se nuk arriti objektivin e marrjes sė kredisė, pra tė hapjes sė biznesit.
4) Djali, Z. Saimir Suli, gjendje tė llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 529 724 Lekė.
5) Djali, Z. Saimir Suli, gjendje tė llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 39 694 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka