Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga vjetore si deputet, 2 190 171 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat pėr depozita nė bankat e nivelit tė dytė pėr 2016-2017, shuma 200 000 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Nazife Suli, tė ardhura nga paga, nga puna nė 'Aurora Group' sh.p.k, 501 600 lekė.
2) Djali, Z. Saimir Suli, tė ardhura nga shitja e 100 % tė kuotave tė shoqėrinė 'Aurora Group', sipas kontratės sė shitblerjes dt. 02.10.2017, nė vlerėn 35 000 000 lekė, vlerė kjo ende e palikuiduar nga blerėsi.
3) Djali, Z. Saimir Suli, tė ardhura nga paga si specialist i KESH-it, sh.a, 980 428 lekė.
4) Djali, Z. Saimir Suli, tė ardhura nga aksionet pėr vitin 2016, shuma 7 068 260 lekė.
5) Djali, Z. Saimir Suli, tė ardhura si anėtar Bordi nė 'Prodhim mobilie' sh.a, ish-Misto Mame, 120 000 lekė.
6) Bashkėshortja e djalit, Z. Saimir Suli, tė ardhura si specialiste ALUIZNI, 578 655 lekė.
7) Djali, Z. Idajet Beqiri, tė ardhura nga paga si specialist nė Drejtorinė e Pėrgjithshme e Parandalimit tė Pastrimit tė Parave, 350 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraDjali, Z. Idajet Beqiri, kredi bankare marrė nė Raiffeisen Bank, 1 400 000 lekė. Detyrimi i shlyer pėr vitin 2017, shuma 175 000 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 1 225 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka