Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga pėr vitin 2017 si administrator i Ujėsjellės-Kanalizime sh.a, Mallakastėr, 856 356 lekė.
2) Tė ardhura nga dietat, 50 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi bankare nė Raiffeisen Bank marrė pėr nevoja shėndetėsore ėshtė shlyer plotėsisht me tė ardhurat nga paga. Detyrimi i shlyer 229 405 lekė.
2) Gjendja cash ėshtė shtuar me 80 000 lekė nga paga duke shkuar nė 1 480 000 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank nė fund tė vitit 2017 ėshtė 144 113 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka