Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga dhe shpėrblime si drejtor i shoqėrisė Porti Detar sh.a, Vlorė, 1 293 379 lekė.
2) Tė ardhura nga dietat, 260 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Besmira Malaj tė ardhura nga ushtrimi i profesionit tė lirė si dentiste nė klinikė stomatologjike, nė Vlorė pėr vitin 2017 (sipas bilancit kontabėl tė biznesit dt. 08.02.
2017), shuma 1 674 419 lekė fitim neto.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė BKT mė 29.12.2017, (pėrfituar si kompensim nga ATP), ėshtė 179 867 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare tė pagės nė Raiffeisen Bank mė 31.12.2017 ėshtė 747 289 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Union Bank mė 29.12.2017, (llogari e pėrbashkėt me bashkėshorte, shtuar me tė ardhura nga biznesi i bashkėshortes), ėshtė 616 134 lekė, pjesa takuese 50 %.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Union Bank mė 29.12.2017, (llogari e pėrbashkėt me bashkėshorten, shtuar me tė ardhura nga biznesi i bashkėshortes), ėshtė 4 841.37 euro, pjesa takuese 50 %.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė Intesa Sanpaolo Bank mė 30.12.2017, tė ardhura nga dietat e punės nė Portin Detar sh.a, Vlorė, ėshtė 140 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka