Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  All PELIKANI SECURITY All 2,594,504.00 13 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 183,362 2014-11-19 2014-11-20 17210120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012021 GALERIA Sherbim te ruajtjes roje private UP218 dt.14.05.14 pr218/11 dt.15.05.14 preventiv 218/1 dt.14.05.14 ft.535 dt.30.06.14 seri 15639661 kont.218/13 dt.21.05.14
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 209,778 2014-10-10 2014-10-10 12310120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012021 GALERIA sherbime ruajtje roje private UP252 dt.13.06.14 preventiv 253/6 dt.13.06.14 ft.879 dt.08.10.14 seri 17234654 kont.253/13 dt.16.06.14 nj.fituesi 23.06.14
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 89,910 2014-09-25 2014-09-26 11610120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 602 GALERIA roje objekti,kontrate nr 135/9 dt 01.04.2014 ne vazhdim,fat nr 369 dt 31.05.2014,seri 14562025
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 179,820 2014-08-26 2014-08-27 10110120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012021 GALERIA sherbim ruajtje up 8 nr.125 prot.31.03.14 pcv 125/7 dt.01.04.14 form.nj.kont.125/10 dt.01.04.14 botim APP 07.04.14 ft.284 dt.30.04.14 serial 13322492 kont.135/9 dt.01.04.14
  Teatri Kombetar (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 347,400 2014-07-18 2014-07-21 13910120222014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012022, TEATRI KOMBETAR Sherbim roje UP 5/1 dt.10.03.14 nr.9/1 dt.01.04.14 ft.285dt.30.04.14seri 13322493 up 92 dt.24.02.14 Rap.perf.92/7 dt.28.02.14 kont sherbimi 100 dt.03.03.14
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 283,200 2014-07-04 2014-07-04 7910120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012021 GALERIA Sherbim ruajtje roje private UP nr.4 dt.07.02.2014 pcv 63/3 dt.12.02.14 form.njoftim kont.63/9 dt.17.02.14 botim APP 24.02.14 ft.248 dt.31.03.14 seri 13322456 kont.63/8 dt.14.02.14
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 91,187 2014-05-15 2014-05-16 5510120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012021 GALERIA 602 kontrate 228/7 dt 30.12.2013 ft 118 dt 28.02.2014 seri 13322325, up 228 dt 30.12.2013
  Prokuroria e rrethit Durres (0707) PELIKANI SECURITY Durres 222,290 2014-04-21 2014-04-22 8510280062014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes TDO 0707 PROKURORIA E RRETHIT DURRES 1028006 FAT 257 ROJE
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 201,907 2014-04-21 2014-04-22 3910120212014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012021 GALERIA 602 sherbime ruajtje roje private,janar 2014,Fat 29 dt 31.1.14 S 12290836,UP 228 dt 30.12.2013,Kont shtes 228/7 dt 30.12.13,botimi ne fq e APP
  Teatri Kombetar (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 207,163 2014-03-21 2014-03-24 4210120222014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 1012022, TEATRI KOMBETAR pagese roje sig, janar ft 38 dt 31.01.14, s 1220845, shkurt ft 127 dt 28.02.14, s 13322334, kontrate shtese 418 prot dt 31.12.13
  Prokuroria e rrethit Durres (0707) PELIKANI SECURITY Durres 276,218 2014-03-05 2014-03-05 3810280062014 Unspecified 1028006 TDO 0707 PROKURORIA E RRETHIT DURRES FAT 14,103 SHERBIM RUAJTJE
  Gjykata e Apelit Durres (0707) PELIKANI SECURITY Durres 127,556 2014-03-05 2014-03-05 24.10290032014 Unspecified TDO 0707/GJYK APELIT /KOD 1029003/ROJE
  Galeria Kombetare e arteve (3535) PELIKANI SECURITY Tirane 174,713 2014-01-21 2014-01-22 510120212014 Unspecified 1012021 GALERIA 602 kontrate 49/13 dt 12.04.2013 ft 366 dt 31.05.13 ser 09061184
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >