Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Kelcyre (1128) All All 1,902,652.00 5 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Kelcyre (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 171,101 2014-12-23 2014-12-24 1021540022014 Subvencione per diference cmimi per furnizimin me uje te pijshem 2154002 UJESJELLESI KELCYRE FAT NR 610760692 NR KONT GJ1H070024025409 PRILL 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Kelcyre (1128) MUHAREM HALILI Permet 75,000 2014-11-07 2014-11-07 0421540022014 Subvencione per diference cmimi per furnizimin me uje te pijshem UJESJELLES KELCYRE BLERJE KLORI FAT NR 26 DT 06.11.2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Kelcyre (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 379,731 2014-10-30 2014-10-30 0221540022014 Subvencione per diference cmimi per furnizimin me uje te pijshem 2154002 UJESJELLES FAT NR 609684240,610760692,609400303,616335110 NR KONT H-025409,H-025654 SHTATOR 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 276,820 2014-10-30 2014-10-30 0321540022014 Subvencione per diference cmimi per furnizimin me uje te pijshem PAGA UJESJELLESI KELCYRE MUAJI SHTATOR 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Kelcyre (1128) CEZ SHPERNDARJE Permet 1,000,000 2014-06-25 2014-06-26 0121540022014 Subvencione per diference cmimi per furnizimin me uje te pijshem 2154002 UJESJELLESI KELCYRE FAT NR 606947349,608151483,609400303NR KONTH-025654 FAT NR 607351020,608517376,609684240 KONT NR H-025025409 JANAR - MARS 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >