Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Bashkia Kelcyre (1128) All All 63,469,096.00 209 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Bashkia Kelcyre (1128) ALBI Permet 1,058,400 2014-12-30 2014-12-31 26721540012014 Karburant dhe vaj KARBURANT PER SHKOLLAT B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) QIRJAKO PRIFTI Permet 25,875 2014-12-29 2014-12-30 25521540012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MATERIALE B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 4 2014-12-29 2014-12-30 26621540012014 Sherbimet bankare KOMISION BANKAR PER U.SHP. E KTHYER 204 D.27.10.14 B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) BEKIM MIHAJ Permet 188,000 2014-12-29 2014-12-30 26621540012014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj SUP.SHERBIME PASTRIMI B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) ELVIRA GOGA Permet 194,400 2014-12-29 2014-12-30 26221540012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) FERIT MYFTARI Permet 16,680 2014-12-29 2014-12-30 26121540012014 Kancelari KANCELARI B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) MARJETA MUKE Permet 31,188 2014-12-29 2014-12-30 25821540012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) SULEJMAN SHPATA Permet 14,200 2014-12-29 2014-12-30 25621540012014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj MATERIALE B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) EVELINA KOCOLLARI Permet 31,000 2014-12-29 2014-12-30 25721540012014 Kancelari KANCELARI PER SHKOLLAT B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Permet 39,600 2014-12-29 2014-12-30 26021540012014 Kancelari KANCELARI B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) SEIT CEPANI Permet 1,154,352 2014-12-29 2014-12-30 26521540012014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj SHERBIME PASTRIMI B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) ALBPRINT Permet 27,240 2014-12-29 2014-12-30 25921540012014 Kancelari KANCELARI B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) BLERINA KAPEDANI Permet 84,000 2014-12-29 2014-12-30 26321540012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) KRISTAQ SIMONI Permet 53,050 2014-12-26 2014-12-29 24921540012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE F.PRAPAMBETUR L.B.6 B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 87,500 2014-12-26 2014-12-29 25021540012014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SHERBIME F.PRAPAMBETUR L.B.18 B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 625,619 2014-12-26 2014-12-29 25321540012014 Ndihme ekonomike ND.EK. B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 49,832 2014-12-29 2014-12-29 26921540012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna V.GJYQESORE F.PRAPAMBETUR L.B.29 B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) DAORA Permet 150,000 2014-12-26 2014-12-29 24821540012014 Sherbim per ngrohje MATERIALE F.PRAPAMBETUR L.B.7 B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 2,026,525 2014-12-26 2014-12-29 25221540012014 Pagese paaftesie p.paaftesi B.KELCYRE
  Bashkia Kelcyre (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 96,000 2014-12-26 2014-12-29 25421540012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh QERA AMBIENTI B.KELCYRE