Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) All All 13,135,715.00 11 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) ATLANTIK 3 Vlore 417,531 2014-11-20 2014-11-21 1521460292014 Subvencione te tjera KLOR UJESJELLESI 2146029 FAT 147 DT 03.09.2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) BOLENA. Vlore 370,000 2014-07-17 2014-07-17 1421460292014 Subvencione te tjera KARBURANT UJSJELLESI 2146029 FAT 2653 DT 26.06.2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) ANSIG Vlore 160,690 2014-07-14 2014-07-15 1121460292014 Subvencione te tjera SIGURACION MJETI UJESJELLESI 2146029 FAT 04.04.2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) POSTA SHQIPTARE SH.A Vlore 14,520 2014-07-10 2014-07-10 521460292014 Subvencione te tjera POSTA UJESJELLESI VLORE 2146029 FAT 290,358 MAJ QERSHOR
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) ATLANTIK 3 Vlore 585,000 2014-07-10 2014-07-10 721460292014 Subvencione te tjera KLOR UJESJELLESI VLORE 2146029 FAT 96 DT 23.06.2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) RAD--OKEJ Vlore 201,600 2014-07-10 2014-07-10 821460292014 Subvencione te tjera FILTRA KARTONI UJESJELLESI VLORE 2146029 FAT 37 DT 22.05.2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) CEZ SHPERNDARJE Vlore 500,000 2014-07-10 2014-07-10 421460292014 Subvencione te tjera 2146029 ENERGJI UJESJELLESI VLORE RAKORDIM KON.26767
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) SALATI Vlore 177,390 2014-07-10 2014-07-10 621460292014 Subvencione te tjera RIPARIM AUTO UJESJELLESI VLORE 2146029 FAT 42,13,23
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) ATLANTIK 3 Vlore 4,692,000 2014-06-24 2014-06-25 121460292014 Subvencione te tjera KLOR UJESJELLESI 2146029 FAT 50,99- 2013 DHE 28,77,32 -2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) FJORTES Vlore 1,040,233 2014-06-24 2014-06-25 221460292014 Subvencione te tjera KARBURANT UJESJELLESI 2146029 FAT 493 DT 12.12.2013
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Vlore (3737) CEZ SHPERNDARJE Vlore 4,976,751 2014-06-24 2014-06-25 321460292014/ Subvencione te tjera 2146029 ENERGJI UJSJELLESI AKT RAKORDIMI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >