Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) All All 20,341,545.00 85 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) POSTA SHQIPTARE SH.A Shkoder 2,454 2014-12-29 2014-12-30 14421410382014 Posta dhe sherbimi korrier SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 11523731 DT 30.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) "SHKAMBI A" Shkoder 1,592,421 2014-12-29 2014-12-30 14321410382014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 18257522, 523, 524, 525 DT 12.12.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) "SHKAMBI A" Shkoder 515,883 2014-12-15 2014-12-15 13621410382014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 18257515,14, 13 DT 27.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) DONELA Shkoder 177,186 2014-12-15 2014-12-15 13221410382014 Kancelari SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER fature 16934841,41,43,44 DT 24.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) MARKU-N Shkoder 76,606 2014-12-15 2014-12-15 14221410382014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 07605524 DT 12.12.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Shkoder 8,601 2014-12-11 2014-12-12 13421410382014 Elektricitet 2141038 shtepia femijes shkollore likuj fat nr 618651391 dt 30.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 62,500 2014-12-11 2014-12-12 13521410382014 Uje shtepia e femijes shkollore likuj fat nr 3364273 dt 30.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) MARKU-N Shkoder 74,135 2014-12-11 2014-12-12 13121410382014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes shtepia e femijes shkollore likuj fat nr 07605519 dt 30.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) BANKA CREDINS Shkoder 42,000 2014-12-11 2014-12-12 13321410382014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER SHPENZIME PER SOKOL MURATI ME ID G90617135K ÇEKU NR.2033611 DATE11.12.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 948,907 2014-12-04 2014-12-04 13021410382014 Shtese page per vjetersi ne pune SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER page nentor 2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) POSTA SHQIPTARE SH.A Shkoder 1,518 2014-11-25 2014-11-25 12921410382014 Posta dhe sherbimi korrier SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 16487124 DT 31.10.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) MARKU-N Shkoder 76,606 2014-11-12 2014-11-12 12221410382014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FATURE07605513 DT 31.10.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Shkoder 11,625 2014-11-12 2014-11-12 11921410382014 Elektricitet 2141038 SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT.617287709 DT 26.10.2014 KONTR. A30030
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) "SHKAMBI A" Shkoder 404,247 2014-11-12 2014-11-12 12121410382014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT.18257501-502-29.10.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) BANKA CREDINS Shkoder 42,000 2014-11-12 2014-11-12 12321410382014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER SHPENZIME PER SOKOL MURATI ME ID G90617135K ÇEKU NR.2015770 DATE11.11.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) UJESJELLES QYTETI SHKODER Shkoder 62,500 2014-11-12 2014-11-12 12021410382014 Uje SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER fature nr 3357850 DT 31.10.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) RAIFFEISEN BANK SH.A Shkoder 950,072 2014-11-05 2014-11-05 11821410382014 Shtese page per vjetersi ne pune SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER PAGA TETOR 2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) "SHKAMBI A" Shkoder 75,600 2014-10-30 2014-10-30 11721410382014 Sherbime te tjera SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 12416442 DT 4.10.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) ORALIBRARI Shkoder 29,513 2014-10-24 2014-10-24 11621410382014 Libra dhe publikime profesionale SHTEPIA FEMIJES SHKOLLORE LIKUJ FAT NR 10962003 DT 26.09.2014
  Shtepia e Femijeve Shkollor Shkoder (3333) DRITAN META (K66319001C) Shkoder 16,932 2014-10-23 2014-10-23 11421410382014 Libra dhe publikime profesionale SHTEPIA E FEMIJES SHKOLLORE SHKODER FAT 7210516 DT 25.09.2014