Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) All All 9,500,000.00 10 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) DEGA TATIMEVE PEQIN Peqin 1,078,966 2014-11-25 2014-11-25 12/121340032014 Subvencione te tjera Sigurime shoqerore nga Ujesjellisi peqin korrik gusht shtator tetor 2012
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) DEGA TATIMEVE PEQIN Peqin 1,162,699 2014-10-30 2014-10-31 0721340032014 Subvencione te tjera sigurime shoqerore nga Ujesjellisi peqin per muajinkorrik-gusht -shtator 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) UJESJELLESI PEQIN Peqin 1,007,427 2014-10-30 2014-10-31 1021340032014 Subvencione te tjera page nga Ujesjellisi peqin per muajin tetore 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Peqin 64,680 2014-10-30 2014-10-31 0521340032014 Te tjera subvencione per te mbuluar humbjet sipas perfituesve 2134003 energji elektrike nga Ujesjellisi peqin per muajin-maje-shtator 2014 kontrat 175890/162509/163195/
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) DEGA TATIMEVE PEQIN Peqin 208,805 2014-10-30 2014-10-31 0821340032014 Subvencione te tjera TVSH nga Ujesjellisi peqin per muajin gusht 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) UJESJELLESI PEQIN Peqin 403,650 2014-10-30 2014-10-31 0521340032014 Subvencione te tjera page keshilli mbikqyres nga Ujesjellisi peqin per muajinmaj-shtator 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) DEGA TATIMEVE PEQIN Peqin 73,773 2014-10-30 2014-10-31 0921340032014 Subvencione te tjera tatim page nga Ujesjellisi peqin per muajinkorrik-gusht -shtator 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) DEGA TATIMEVE PEQIN Peqin 56,078 2014-06-27 2014-06-27 0321340032014 Subvencione te tjera Tatim page nga Ujesjellisi peqin per muajin-Marsprill maje 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) DEGA TATIMEVE PEQIN Peqin 2,100,648 2014-06-27 2014-06-27 0221340032014 Subvencione te tjera Sigur shoqerore nga Ujesjellisi peqin per muajin-Marsprill maje 2014
  Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Peqin (0827) CEZ SHPERNDARJE Peqin 3,343,274 2014-06-25 2014-06-25 0421340032014 Te tjera subvencione per te mbuluar humbjet sipas perfituesve 2134003 aenergji nna Ujesjellisi peqin per muajin Janar-Mars 2014 Kontrate 175861,175860,163237,175890,176420,163195,175000
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >