Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Klubi I Sportit (0821) All All 4,441,053.00 55 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Klubi I Sportit (0821) JONUZ HYSA Librazhd 6,450 2014-12-26 2014-12-29 10821280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,LIK.FAT.NR.27 DT:10.12.2014 MATERIALE
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 28,914 2014-12-24 2014-12-26 10721280052014 Paga baze SPORTI,PAGAT E MUAJIT SHTATOR 2014.
  Klubi I Sportit (0821) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Librazhd 39,072 2014-12-24 2014-12-26 10621280052014 Paga baze SPORTI,PAGAT E MUAJIT SHTATOR 2014.
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 30,000 2014-12-18 2014-12-19 10521280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA PËR NDESHJEN DINAMO-SOPOTI NË TIRANË DT:20.12.2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 26,250 2014-12-16 2014-12-16 10421280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA PËR NDESHJEN SOPOTI-SHKËNDIA D NË TIRANË DT:16.12.2014
  Klubi I Sportit (0821) RAMA - GRAF Librazhd 96,000 2014-12-15 2014-12-15 10321280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,LIK.FAT.NR.193 DATË 30.10.2007 BILETA STADIUMI
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 96,000 2014-12-11 2014-12-11 10221280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA PËR NDESHJEN BUTRINTI-SOPOTI DT:13.12.2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 30,000 2014-12-03 2014-12-03 10121280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA PËR NDESHJEN SHKUMBINI-SOPOTI DT:06.12.2014
  Klubi I Sportit (0821) FEDERATA SHQIPTARE E FUTBOLLIT Librazhd 100,000 2014-11-20 2014-11-20 9521280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,TARIFË RREGJISTRIMI PËR EKIPIN E FUTBOLLIT "SOPOTI" KATEGORIA E TRETË
  Klubi I Sportit (0821) RAIFFEISEN BANK SH.A Librazhd 38,520 2014-11-20 2014-11-20 9321280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,PAGA E MJEKUT FATMIR BLLOSHMI
  Klubi I Sportit (0821) DEGA E TATIM TAKSAVE LIBRAZHD Librazhd 4,280 2014-11-20 2014-11-20 9421280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,TATIM PAGA E MJEKUT FATMIR BLLOSHMI
  Klubi I Sportit (0821) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Librazhd 39,072 2014-11-14 2014-11-14 9221280052014 Paga baze SPORTI LB,PAGAT E MUAJIT GUSHT 2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 28,914 2014-11-14 2014-11-14 9121280052014 Paga baze SPORTI LB,PAGAT E MUAJIT GUSHT 2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 28,750 2014-11-13 2014-11-13 9021280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 92,000 2014-10-28 2014-10-28 8921280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA PER NDESHJEN BYLISI-SOPOTI DT 01.11.2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 28,750 2014-10-21 2014-10-21 8321280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,DIETA
  Klubi I Sportit (0821) BLEDAR KUSHTA Librazhd 9,800 2014-10-17 2014-10-20 8221280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,LIK.FAT.NR.3 DATE 04.05.2014 KOKTEIL
  Klubi I Sportit (0821) DEGA E TATIM TAKSAVE LIBRAZHD Librazhd 100,000 2014-10-15 2014-10-15 7921280052014 Sherbime te tjera SPORTI LB,TATIM 10% SHPERBLIM FUTBOLLISTESH GUSHT-SHTATOR 2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 900,000 2014-10-13 2014-10-14 7821280052014 Udhetim i brendshem SPORTI LB,SHPERBLIM SPORTISTESH GUSHT-SHTATOR 2014
  Klubi I Sportit (0821) BANKA E TIRANES Librazhd 28,914 2014-10-13 2014-10-14 8121280052014 Paga baze SPORTI LB,PAGAT E MUAJIT KORRIK 2014