Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) All All 12,829,709.00 126 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 16,980 2014-12-31 2014-12-31 17321220152014 Udhetim i brendshem 2122015 SHTEPIA E FOSHNJES KORCE DIETA
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) DIMEX Korçe 56,508 2014-12-30 2014-12-31 17121220152014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.425 DT.23.12.2014 MAT.PASTRIMI
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ELISABET SHPK Korçe 51,456 2014-12-30 2014-12-31 17221220152014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.262 DT.19.08.2011 BEBELINA
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ELIPS 94 Korçe 665,304 2014-12-29 2014-12-30 16821220152014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.109,116,120,121,122 BLERJE USHQIMESH
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korçe 6,732 2014-12-29 2014-12-30 17021220152014 Kancelari SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.1155 DT.29.12.2014 KANCELARI
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) MIRJAN NIÇO (L32002002V) Korçe 428,544 2014-12-29 2014-12-30 16921220152014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.98 DT.26.12.2014 BEBELINA
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korçe 8,710 2014-12-29 2014-12-29 15621220152014 Uje NR.KL 750545 SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.3292788 UJE NENTOR
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) EUROKONSTRUKSION BG - SHPK Korçe 57,600 2014-12-24 2014-12-26 16521220152014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.41,42 DT.23.12.2014 MAT.ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) DIMEX Korçe 55,620 2014-12-24 2014-12-26 16721220152014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.426 DT.23.12.2014 MAT.PASTRIMI DHE DETERGJENTE
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) JOSIF DELIU Korçe 145,920 2014-12-24 2014-12-26 16621220152014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.271 NAFTE
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korçe 28,440 2014-12-24 2014-12-26 16421220152014 Kancelari SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.1112 DT.22.12.2014 KANCELARI
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korçe 10,267 2014-12-17 2014-12-18 15521220152014 Sherbime telefonike SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.718959043, NR.KL 310001803086 TELEFON NENTOR
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ELIPS 94 Korçe 116,316 2014-12-17 2014-12-18 15421220152014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.100 BLERJE USHQIMESH
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 66,578 2014-12-17 2014-12-18 16321220152014 Elektricitet 2122015 SHTEPIA E FOSHNJES KORCE KOD.KL KR0A060065028887 ENERGJI NENTOR
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korçe 211,128 2014-12-17 2014-12-18 15721220152014 Elektricitet 2122015 SHTEPIA E FOSHNJES KORCE KOD.KL KR0A060065028887 ENERGJI MARS 2012,PRILL 2012,MARS 2013,QERSHOR 2013,GUSHT 2013
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) KOTTI Korçe 2,220 2014-12-16 2014-12-17 15321220152014 Blerje dokumentacioni SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.365 DT.28.12.2012 BLERJE DOKUMETACIONI (DETYRIM I PRAPAMBETUR)
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ANDREA KATUNDI Korçe 22,200 2014-12-16 2014-12-17 15221220152014 Shpenzime gjyqesore SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.36 SHP.EKZ.VENDIM GJYQI NR.41-2013-1296 NE FAVOR TE V.SHAKA
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) ANDREA KATUNDI Korçe 107,060 2014-12-16 2014-12-17 14821220152014 Shpenzime gjyqesore SHTEPIA E FOSHNJES KORCE SHP.VENDIM GJYQI NR.41-2013-1269 NE FAVOR TE V.SHAKA (DETYRIM I PRAPAMBETUR)
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korçe 2,700 2014-12-12 2014-12-15 15021220152014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2122015 SHTEPIA E FOSHNJES KORCE SHERBIME SPECIALE
  Shtepia e Foshnjes Korce (1515) FLORA SHUAIP BIBA Korçe 2,100 2014-12-12 2014-12-15 15121220152014 Sherbime te tjera SHTEPIA E FOSHNJES KORCE FAT.35 NOTERIZIME (DETYRIM I PRAPAMBETUR V.2011)