Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) All All 68,895,784.00 169 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) KASTRIOT ZOTAJ Fier 66,000 2014-12-30 2014-12-31 18321110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri GOMA PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 14,400 2014-12-30 2014-12-31 18821110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 9,600 2014-12-30 2014-12-31 19521110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 53,880 2014-12-30 2014-12-31 18921110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) GOMA Fier 48,000 2014-12-30 2014-12-31 19621110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri GOMA PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) S I L A Fier 18,094 2014-12-30 2014-12-31 18221110082014 Shpenzime te tjera transporti SHERBIME RRJETESH PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 12,000 2014-12-30 2014-12-31 19121110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 45,480 2014-12-30 2014-12-31 19021110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 12,000 2014-12-30 2014-12-31 19421110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 12,000 2014-12-30 2014-12-31 19321110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri BATERI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) FATMIR GROPA Fier 36,000 2014-12-30 2014-12-31 18521110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri PJESE KEMBIMI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) BESNIK VELIAJ 1 Fier 65,000 2014-12-30 2014-12-31 18621110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri GOMA PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ALEX - 99 Fier 55,000 2014-12-30 2014-12-31 19721110082014 Ilaçe dhe materiale mjeksore PESTICIDE PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 42,000 2014-12-30 2014-12-31 18721110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri BATERI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) RU.KOND-FA.FRENK Fier 249,960 2014-12-30 2014-12-31 18421110082014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale VEGLA PUNE PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 12,000 2014-12-30 2014-12-31 19221110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri BATERI PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) S I L A Fier 18,094 2014-12-30 2014-12-31 18021110082014 Shpenzime te tjera transporti SHERBIME RRJETESH PER NDERRMARJEN E PASTRIMIT FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 456,983 2014-12-12 2014-12-12 17921110082014 Shtese page per vjetersi ne pune PAGA NENTOR 2014 PASTRIMI FIER
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 16,440 2014-12-10 2014-12-11 17821110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri Nd Pastrimit Fier 2111008 likujdim fature
  Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) DURIM COBO Fier 19,800 2014-12-10 2014-12-11 17321110082014 Pjese kembimi, goma dhe bateri Nd Pastrimit Fier 2111008 likujdim fature