Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) All All 8,737,481.00 63 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 2,335 2014-12-22 2014-12-23 12120280262014 Elektricitet 2028026 RR RURALE FAT NR 618652773 NR KONT F 19450 NENTOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) ALBTELEKOM SH.A. Permet 3,454 2014-12-22 2014-12-23 12020280262014 Sherbime telefonike RR RURALE FAT NR 718937366 NR KLI310001814442 NENTOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) POSTA SHQIPTARE SH.A Permet 876 2014-12-17 2014-12-18 11820280262014 Posta dhe sherbimi korrier RR RURALE FAT NR 403 DT 28.11.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) ROSELIA Permet 38,880 2014-12-17 2014-12-18 11720280262014 Karburant dhe vaj RR RURALE FAT NR 1596 DT 15.12.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) ARET Permet 59,744 2014-12-17 2014-12-18 11620280262014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj RR RURALE FAT NR 105 DT 17.12.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) BLEK-K Permet 33,200 2014-12-17 2014-12-18 11920280262014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna RR RURALE EGZEKUTIM VENDIMI GJYQESOR SPARTAK SHEHU VENDIMI NR 038 DT 09.10.2008
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) ROSI Permet 796,999 2014-12-09 2014-12-10 11020280262014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative RR RURALE FAT NR 2871 DT 02.12.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 252 2014-12-09 2014-12-10 10920280262014 Uje RR RURALE FAT NR 644 DT 28.11.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 402,724 2014-12-01 2014-12-01 10820280262014 Shtese page per vjetersi ne pune RR RURALE PAGA NENTOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) BANKA E TIRANES Permet 220,421 2014-12-01 2014-12-01 10720280262014 Shtese page per vjetersi ne pune RR RURALE PAGA NENTOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) ALBTELEKOM SH.A. Permet 3,401 2014-11-25 2014-11-26 10620280262014 Sherbime telefonike RR RURALE FAT NR 718794439 NR KLI310001814442 TETOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 254 2014-11-25 2014-11-26 10520280262014 Elektricitet 2028026 RR RURALE FAT NR 617288275 NR KONT F-019450 TETOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 516 2014-11-05 2014-11-06 9920280262014 Uje RR RURALE FAT NR 558 DT 28.10.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) ARET Permet 180,136 2014-11-05 2014-11-06 9820280262014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj RR RURALE FAT NR 53/38 DT 17.10.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) BANKA E TIRANES Permet 220,421 2014-11-04 2014-11-05 9620280262014 Paga baze RR RURALE PAGA TETOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 402,724 2014-11-04 2014-11-05 9720280262014 Paga baze RR RURALE PAGA TETOR 2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) JAÇE SHPK Permet 19,920 2014-10-17 2014-10-17 9320280262014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim RR RURALE FAT NR 84 DT 17.10.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 2,880 2014-10-17 2014-10-17 9120280262014 Uje RR RURALE FAT NR 441,501 DT 28.09.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) POSTA SHQIPTARE SH.A Permet 324 2014-10-17 2014-10-17 9520280262014 Posta dhe sherbimi korrier RR RURALE FAT NR 299,345 DT 30.09.2014
  Mirembajtja Rruge Rurale (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 654 2014-10-17 2014-10-17 9220280262014 Elektricitet 2028026 RR RURALE FAT NR 615066219,616335091 KONT F-019450 GUSHT -SHTATOR 2014