Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  QKR Verberve (3535) All All 21,942,767.00 9 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 4,316,099 2014-10-08 2014-10-09 1010250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve .sit shpenz shp,dt 6.10.2014
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 1,136,269 2014-09-03 2014-09-03 910250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve sit shp gusht sh 02.09.2014 sit 2.9.2014
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 1,535,247 2014-08-05 2014-08-06 8 10250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve urdher nr 89/1 dt1.8.2014 SIT 1.8.2014 sit korrik 2014
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 1,847,967 2014-07-10 2014-07-10 7 10250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve urdher nr 85/1 dt09.07.2014,.sit shpenz nr 85 dt 09.07.2014 shp, paga , tatime sig shoq qershor 2014
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 3,185,899 2014-06-06 2014-06-06 6 10250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve urdher nr 69 dt04.06.2014,.sit shpenz shp, paga , tatime sig shoq maj 2014
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 1,734,428 2014-05-06 2014-05-07 5 10250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve .sit shpenz shp, paga , tatime sig shoq prill 2014
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 2,791,029 2014-04-07 2014-04-07 410250992014 Transferta per shoqerite e te verberve 1025099 q k verbeerve .sit shpenz shp, paga , tatime sig shoq mars 2014
  QKR Verberve (3535) STERKAJ Tirane 3,195,848 2014-03-13 2014-03-17 310250992014 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 1025099 q k verbeerve . lik 5% garanci Qendra Kombetare Verberve , urdh lik nr 21 dt 10.03.2014,kontr 120 dt 16.09.2006,sit nr 6dt 07.11.2007,proc verb kolaud 42 dt 04.07.2008,çertif marjes dorez 19.06.2013
  QKR Verberve (3535) QENDRA K.R.V.SH. Tirane 2,199,981 2014-02-11 2014-02-11 110250992014 Unspecified 1025099 q k verbeerve . shp, paga , tatime sig shoq m janar 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >