Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) All All 3,720,444.00 53 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 4,060 2014-12-19 2014-12-22 8010250522014 Udhetim i brendshem ZRSHSSH 1025052 dieta
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 27,700 2014-12-17 2014-12-17 7910250522014 Udhetim i brendshem DIETA ZYRA RAJONALE E SHERBIMIT SOCIAL
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) ELMIRA TOSKA Fier 9,600 2014-12-17 2014-12-17 7610250522014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme ZRSHSSH 1025052 likujdim fature
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) ARSEN HOXHA Fier 20,000 2014-12-16 2014-12-17 7710250522014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme ZRSHSSH 1025052 likujdim fature
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) ALUSH LILO Fier 20,000 2014-12-16 2014-12-17 7810250522014 Elektricitet ZRSHSSH 1025052 likujdim fature
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 5,544 2014-12-15 2014-12-16 7510250522014 Posta dhe sherbimi korrier ZRSHSSH 1025052 sherbim postar
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 27,194 2014-12-15 2014-12-16 7310250522014 Elektricitet 1025052 1025009 ZRSHSSH 1025052 energji elektrike
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) TELE.CO&CONSTRUCTION Fier 3,850 2014-12-15 2014-12-16 7410250522014 Sherbime telefonike ZRSHSSH 1025052 telefon
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 228,266 2014-12-01 2014-12-02 7010250522014 Shtese page per funksionin ZRSHS 1025052 pagat nentor 2014
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) EDMOND KUSHI Fier 150,000 2014-11-27 2014-11-27 6910250522014 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore ZRSHSSH 1025052 likujdim fature
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 1,960 2014-11-19 2014-11-19 6710250522014 Uje ZRSHSSH 1025052 uje fat 988889
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) TELE.CO&CONSTRUCTION Fier 3,890 2014-11-19 2014-11-19 6810250522014 Sherbime telefonike ZRSHSSH 1025052 talefon fat nr 17883570
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 6,918 2014-11-19 2014-11-19 6610250522014 Posta dhe sherbimi korrier ZRSHSSH 1025052 sherbim postar
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 23,630 2014-11-19 2014-11-19 6510250522014 Udhetim i brendshem ZRSHSSH 1025052 dieta nentor 2014
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 228,266 2014-11-03 2014-11-03 6210250522014 Paga baze ZRSHSSH 1025052 pagat tetor 2014
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,100 2014-10-17 2014-10-17 6110250522014 Posta dhe sherbimi korrier ZRSHSSH 1025052posta dhe sherbimi korier
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) TELE.CO&CONSTRUCTION Fier 3,780 2014-10-17 2014-10-17 6010250522014 Sherbime telefonike ZRSHSSH 1025052 telefon dhe internet
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 227,056 2014-10-01 2014-10-01 5710250522014 Shtese page per funksionin ZRSHSSH 1025052 pagat shtator 2014
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 10,926 2014-09-08 2014-09-09 5210250522014 Posta dhe sherbimi korrier ZRSHSSH1025052 sherbim postar
  Zyra rajonale te kujdesit social rrethi Fier (0909) TELE.CO&CONSTRUCTION Fier 3,840 2014-09-08 2014-09-09 5110250522014 Sherbime telefonike ZRSHSSH1025052 telefon