Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Sp. Mirdite (2026) All All 115,136,264.00 395 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Sp. Mirdite (2026) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Mirdite 3,000 2014-12-30 2014-12-31 51510130792014 Udhetim i brendshem spitali per udhtim e dieta
  Sp. Mirdite (2026) NDERMARJA UJESJELLSI Mirdite 153,180 2014-12-31 2014-12-31 51610130792014 Uje spitali miridte per uji dhjetor 2014
  Sp. Mirdite (2026) ERANDO-OIL Mirdite 10,853 2014-12-30 2014-12-31 51410130792014 Sherbim per ngrohje spitali per shpenzime gazi
  Sp. Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 49,790 2014-12-29 2014-12-30 51210130792014 Ilaçe dhe materiale mjeksore spitali per gjak dhe dialize
  Sp. Mirdite (2026) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Mirdite 13,000 2014-12-29 2014-12-30 51310130792014 Udhetim i brendshem spitali per udhetime dieta
  Sp. Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 31,508 2014-12-26 2014-12-29 51110130792014 Ilaçe dhe materiale mjeksore spitali per gjak dhe dialize
  Sp. Mirdite (2026) MESSER ALBAGASS SH.P.K Mirdite 198,180 2014-12-26 2014-12-29 51010130792014 Ilaçe dhe materiale mjeksore spitali mirdite per oksigjen
  Sp. Mirdite (2026) EUROMED Mirdite 120,480 2014-12-26 2014-12-29 51010130792014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna spitali miridte per shpenzime pajisje mjeksore
  Sp. Mirdite (2026) REGLI SH.P.K Mirdite 48,763 2014-12-22 2014-12-23 50710130792014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat spitali miridte per ushqime
  Sp. Mirdite (2026) MINATORI Mirdite 243,250 2014-12-22 2014-12-23 50810130792014 Ilaçe dhe materiale mjeksore spitali miridte per roje nentor 2014
  Sp. Mirdite (2026) JULIAN PERGEGA Mirdite 698,983 2014-12-22 2014-12-23 51010130792014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna spitali miridte per vendim gjygjsore per largim nga puna Roza Biba
  Sp. Mirdite (2026) SANDER BIBA Mirdite 58,465 2014-12-22 2014-12-23 50910130792014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat spitali miridte per buke
  Sp. Mirdite (2026) ZEF M. NDOJ Mirdite 11,600 2014-12-22 2014-12-23 50610130792014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat spitali miridte per mish
  Sp. Mirdite (2026) "IRIDIANI &KADELI" Mirdite 67,104 2014-12-22 2014-12-23 50610130792014 Sherbime te tjera spitali mirdite per mbetje spitalore
  Sp. Mirdite (2026) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Mirdite 12,528 2014-12-17 2014-12-17 50210130792014 Paga me kontrate per pune sezonale 1013079 spitali mirdite per paga me kontrate mjek
  Sp. Mirdite (2026) KTHELLA Mirdite 36,600 2014-12-17 2014-12-17 49810130792014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave spitali mirdite per riparime kondicioneri
  Sp. Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 12,006 2014-12-17 2014-12-17 50110130792014 Paga me kontrate per pune sezonale 1013079 spitali mirdite per paga me kontrate mjek
  Sp. Mirdite (2026) KTHELLA Mirdite 12,000 2014-12-17 2014-12-17 49910130792014 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore spitali mirdite per punime ne repartin e radioligjise
  Sp. Mirdite (2026) KTHELLA Mirdite 126,000 2014-12-17 2014-12-17 50010130792014 Materiale per funksionimin e pajisjeve speciale spitali mirdite per punime sinjalistike
  Sp. Mirdite (2026) SADIKU SH.P.K. Mirdite 378,000 2014-12-15 2014-12-16 49610130792014 Uniforma dhe veshje te tjera speciale spitali miridte per shpenzime materjale te buta