Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dogana Gjirokaster (1111) All All 40,949,576.00 132 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dogana Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 23,500 2014-12-30 2014-12-31 15910100862014 Udhetim i brendshem 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , DIETA NENTOR DHJETOR 2014LISTE PAGESE
  Dogana Gjirokaster (1111) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Gjirokaster 110,572 2014-12-26 2014-12-29 15410100862014 Elektricitet 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , ENERGJI ELEKTRIKE, NENTOR 2014, KONTRATA NR 54754
  Dogana Gjirokaster (1111) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Gjirokaster 428,949 2014-12-26 2014-12-29 15310100862014 Elektricitet 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , ENERGJI ELEKTRIKE, MARS-TETOR 2014, KONTRATA NR 54754
  Dogana Gjirokaster (1111) SIN-TEL Gjirokaster 6,539 2014-12-26 2014-12-29 15710100862014 Sherbime telefonike 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , TELEFON NENTOR 2014, FATURA NR 001013882,883,922354,353,
  Dogana Gjirokaster (1111) ALBTELEKOM SH.A. Gjirokaster 2,073 2014-12-26 2014-12-29 152 10100862014 Sherbime telefonike 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , TELEFON NENTOR 2014, FATURA NR 71847764 DT 30.11.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 30,000 2014-12-26 2014-12-29 15210100862014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , FILTRA VAJI, UP NR 52, FH NR 56 DT 17.12.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) FERIT MYFTARI Gjirokaster 46,200 2014-12-26 2014-12-29 15010100862014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , BLERJE LULE NATYRALE, UP NR 50 DT 09.12.2014, FATURA NR 17681200 DT 12.12.2014, FH NR 50 DT12.12.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) BANKA KOMBETARE TREGTARE Gjirokaster 128,761 2014-12-19 2014-12-24 155 100862014 Te tjera shperblime per personelin 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , shperblim nga sanksionet edoganore korrik/nentor 2014, liste pagese
  Dogana Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 915,309 2014-12-19 2014-12-24 155 100862014 Te tjera shperblime per personelin 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , shperblim nga sanksionet edoganore korrik/nentor 2014, liste pagese
  Dogana Gjirokaster (1111) DEGA TATIMEVE GJIROKASTER Gjirokaster 205,012 2014-12-19 2014-12-22 156100862014 Te tjera shperblime per personelin 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , shperblim nga sanksionet edoganore korrik/nentor 2014, liste pagese, tab
  Dogana Gjirokaster (1111) ENO SERJANAJ Gjirokaster 210,000 2014-12-16 2014-12-17 14610100862014 Sherbime te tjera 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE ,VESHJE XHAMASH NGA JASHTE UP NR 47 DT 27.11.2014, FATURA NR 7134414 DT 11.12.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) FERIT MYFTARI Gjirokaster 166,800 2014-12-16 2014-12-17 14710100862014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , BLERJE LULE NATYRALE, UP NR 50 DT 09.12.2014, FATURA NR 17681200 DT 12.12.2014, FH NR 50 DT12.12.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) RAIFFEISEN BANK SH.A Gjirokaster 81,500 2014-12-16 2014-12-17 14510100862014 Udhetim i brendshem 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE dieta gusht, shtator, tetor 2014
  Dogana Gjirokaster (1111) POSTA SHQIPTARE SH.A Gjirokaster 14,448 2014-12-16 2014-12-17 14810100862014 Posta dhe sherbimi korrier 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE pagese fat nr 718803021
  Dogana Gjirokaster (1111) FERIT MYFTARI Gjirokaster 214,800 2014-12-16 2014-12-17 14910100862014 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , TAVOLINE MBLEDHJESH, UP NR 51 DT 11.12.2014, FATURA NR SERIAL 17681201 DT 15.12.2014, FH NR 51 DT 15.12.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) "SHTYPSHKRONJA ARGJIRO" Gjirokaster 318,000 2014-12-11 2014-12-12 13910100862014 Sherbime te tjera 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE , LOGO E DOGANES DHE PRINTIME ADEZIVE
  Dogana Gjirokaster (1111) LORENC LAZO Gjirokaster 144,000 2014-12-11 2014-12-12 14310100862014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE ,ndricuesa zyre, abazhure, up nr 48 dt 02.12.2014, fatura nr 17692493 dt 04.12.2014, fh nr 4 dt 04.12.2014
  Dogana Gjirokaster (1111) OMEGA & CO Gjirokaster 318,000 2014-12-10 2014-12-11 13310100862014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE dollap druri. up 42 dt 18.11.2014, ftese per oferte, fh 47 dt 01.12.2014 fat tat 89 seria 15837867, oferta e konomike
  Dogana Gjirokaster (1111) ALBTELEKOM SH.A. Gjirokaster 4,325 2014-12-10 2014-12-11 137 10100862014 Sherbime telefonike 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE pagese fat nr 718803021
  Dogana Gjirokaster (1111) OREA Gjirokaster 432,000 2014-12-10 2014-12-11 13410100862014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 1010086 DEGA E DOGANES KAKAVIE hidroizolim tarrace up 43 dt 20.11.2014. ftese per oferte, pv 24.11.2014 fat tat 33 seria 13250532, situacion punimesh, formular i ofertes