Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dega e Thesarit Permet (1128) All All 3,572,255.00 125 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dega e Thesarit Permet (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 384 2014-12-30 2014-12-30 15010100282014 Uje THESARI FAT NR 677 DT 28.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) VASIL MANTHO Permet 45,000 2014-12-26 2014-12-29 14810100282014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres THESARI FAT NR 84 DT 25.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) ARBEN MUSTAFAJ Permet 30,900 2014-12-26 2014-12-29 14710100282014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme THESARI FAT NR12 DT 24.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) KLITON KUKURECI Permet 8,600 2014-12-29 2014-12-29 14910100282014 Sherbime te tjera THESARI FAT NR 4 DT 24.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) MARJETA MUKE Permet 22,788 2014-12-18 2014-12-19 14510100282014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme THESARI FAT NR 262 DT 18.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) ARBEN MUSTAFAJ Permet 12,000 2014-12-18 2014-12-19 14610100282014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave THESARI FAT NR 5 DT 18.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) ARDIAN DERVISHI Permet 9,850 2014-12-15 2014-12-16 14410100282014 Kancelari THESARI FAT NR 10 DT 10.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) EVELINA KOCOLLARI Permet 9,800 2014-12-15 2014-12-16 14310100282014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme THESARI FAT NR 17DT 05.12.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) EVELINA KOCOLLARI Permet 9,940 2014-12-12 2014-12-12 13810100282014 Kancelari THESARI FAT NR 14 DT 25.11.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 3,600 2014-12-12 2014-12-12 14110100282014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit THESARI SHERBIME PASTRIMI DHJETOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 400 2014-12-12 2014-12-12 14210100282014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit THESARI TATIM NE BURIM SHERBIME PASTRIMI DHJETOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) ARDIAN DERVISHI Permet 9,950 2014-12-12 2014-12-12 13610100282014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme THESARI FAT NR 6 DT 20.11.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) ALBTELEKOM SH.A. Permet 6,468 2014-12-12 2014-12-12 13710100282014 Sherbime telefonike THESARI FAT NR 718991921 NR KLI 310001888016 NENTOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Permet 9,172 2014-12-10 2014-12-10 13510100282014 Elektricitet 1010028 THESARI FAT NR 618652363,NR KONTGJ1F060113018053 NENTOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) NDERMARJA UJESJELLSIT PERMET Permet 384 2014-12-09 2014-12-09 13410100282014 Uje THESARI FAT NR 643 DT 28.11.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) POSTA SHQIPTARE SH.A Permet 876 2014-12-09 2014-12-09 13310100282014 Posta dhe sherbimi korrier THESARI FAT NR 393 DT 28.11.2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) BANKA E TIRANES Permet 51,047 2014-12-01 2014-12-01 12910100282014 Shtesa page te tjera THESARI PERMET PAGA NENTOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) DEGA TATIMEVE PERMET Permet 600 2014-12-01 2014-12-01 13210100282014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit THESARI PERMET TATIM NE BURIM SHERBIME PASTRIMI NENTOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 5,400 2014-12-01 2014-12-01 13110100282014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit THESARI PERMET SHERBIME PASTRIMI NENTOR 2014
  Dega e Thesarit Permet (1128) RAIFFEISEN BANK SH.A Permet 105,268 2014-12-01 2014-12-01 13010100282014 Shtese page per funksionin THESARI PERMET PAGA NENTOR 2014