Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) All All 3,810,577.00 75 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 9,000 2014-12-30 2014-12-31 10410100262014 Sherbime te tjera thesari per tatim paga arshivimi
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 81,000 2014-12-30 2014-12-31 10410100262014 Sherbime te tjera thesari per pagesa arshivim dokumentash
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) EVIS CARA Mirdite 129,500 2014-12-29 2014-12-30 10310100262014 Kancelari thesari per dosje arkivim dokumentash kancelari
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) ERIDION Mirdite 108,910 2014-12-26 2014-12-29 10210100262014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit thesari miridite per pastrim mirmbajtje zyrash
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) KTHELLA Mirdite 175,000 2014-12-24 2014-12-24 10110100262014 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore thesari per shpenzime mirmbajtje riparim banjo
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) POSTA SHQIPTARE SH.A Mirdite 1,290 2014-12-17 2014-12-18 9910100262014 Posta dhe sherbimi korrier thesari per fatura nentor 2014
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) ALBTELEKOM SH.A. Mirdite 3,190 2014-12-17 2014-12-18 9710100262014 Sherbime telefonike thesari per telefon nentor 2014 nr klienti 310001850706
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) NDERMARJA UJESJELLSI Mirdite 1,380 2014-12-17 2014-12-18 9810100262014 Uje thesari per fatura nentor 2014
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Mirdite 340 2014-12-17 2014-12-18 10010100262014 Elektricitet 1010026 thesari per energji nentor 2014 fature nr 619115883 D070566
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 13,758 2014-12-05 2014-12-05 9410100262014 Shtese page per vjetersi ne pune 1010026 thesari per paga dite festa
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 157,660 2014-12-01 2014-12-01 9310100262014 Shtese page per vjetersi ne pune 1010026 thesari per paga nentor 2014
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Mirdite 5,594 2014-11-26 2014-11-27 9010100262014 Elektricitet 1010026 thesari per energji tetor 2014 nr fat 617927961kont nr D70566
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) NDERMARJA UJESJELLSI Mirdite 1,380 2014-11-26 2014-11-27 9110100262014 Uje thesari per fature uji tetor 2014
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) POSTA SHQIPTARE SH.A Mirdite 1,956 2014-11-26 2014-11-27 8910100262014 Posta dhe sherbimi korrier thesari per sherbime postare tetor 2014
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) ALBTELEKOM SH.A. Mirdite 4,147 2014-11-26 2014-11-27 9210100262014 Sherbime telefonike thesari per shpenzime tel tetor 2014 nr kl 310001850706
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 40,500 2014-11-11 2014-11-11 8410100262014 Sherbime te tjera 1010026 thesari per pages arshivim dokumentash
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 4,500 2014-11-11 2014-11-11 8510100262014 Sherbime te tjera thesari per tatim pagese arshivim dokumentash
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 157,660 2014-11-03 2014-11-03 8310100262014 Shtese page per funksionin 1010026 thesari per paga tetor 2014
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) ALBTELEKOM SH.A. Mirdite 5,416 2014-10-27 2014-10-29 8210100262014 Sherbime telefonike thesari per shpenz tel shtator 2014 nr klienti 310001850706
  Dega e Thesarit Mirdite (2026) NDERMARJA UJESJELLSI Mirdite 1,380 2014-10-27 2014-10-29 8110100262014 Uje thesari per fature shtator 2014