Pagesa të Thesarit

Dege Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari është një shërbim që ofrohet nga organizata AIS me qëllim informim, transparencë, monitorim dhe llogaridhënie për qytetarët. Shërbimi u jep mundësi taksapaguesve të mësojnë si shpenzohen paratë nga qeveritë dhe institucionet publike. Të dhënat kanë burim parësorë Sistemin e Shpenzimeve të Zyrës Qendrore të Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS përmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka të plotë çdo pagesë, transaksion thesari të realizuar nga 1600 institucionet buxhetore në vend nga data janar 2012 e në vijim. Të dhënat përditësohen çdo javë dhe mund të aksesoren, përdoren dhe ripërdoren nga kushdo. Për shërbim më të detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund të shkruani tek info@ais.al. Ju mund të bëni donacionin tuaj në dobi të AIS për të siguruar vijimësi dhe më shumë shërbime tek llogaritë Bankare të AIS. Duke analizuar rekordet e kësaj databaze të mirëstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

 • Si i shpenzon parate administrata publike
 • Ku shkuan fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
 • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
 • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
 • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista e perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate përmbledhëse

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) All All 3,399,737.00 86 All => =>

  Transaksione

  Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) NDERMARJA UJESJELLSIT KAVAJE Kavaje 7,608 2014-10-09 2014-10-09 8410100132014 Uje THESARI LIKUIDIM UJE FAT 1726120 DT 30.09.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) POSTA SHQIPTARE SH.A Kavaje 978 2014-10-09 2014-10-09 8510100132014 Posta dhe sherbimi korrier THESARI LIKUIDIM SHERBIM POSTARE FAT 469 DT 30.09.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) RAIFFEISEN BANK SH.A Kavaje 49,456 2014-10-01 2014-10-01 8110100132014 Shtesa page te tjera THESARI PAGE SHTATOR 2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) BANKA E TIRANES Kavaje 159,146 2014-10-01 2014-10-01 8010100132014 Shtese page per vjetersi ne pune THESARI PAGE SHTATOR 2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kavaje 18,530 2014-09-24 2014-09-24 7910100132014 Elektricitet 1010013 THESARI LIKUIDIM ENERGJI FATURE 615562664 DT 11.09.2014 KODI 8493
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) ALBTELEKOM SH.A. Kavaje 25,566 2014-09-19 2014-09-22 7810100132014 Sherbime telefonike THESARI LIKUIDIM TELEFON FAT 718380675 dt 31.08.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) ALTIN KAJA/K92605801H Kavaje 9,600 2014-09-10 2014-09-10 7510100132014 Sherbime te tjera THESARI LIKUIDIM RIPARIM ORENDI ZYRASH FAT 6 DT 05.09.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) POSTA SHQIPTARE SH.A Kavaje 456 2014-09-10 2014-09-10 7310100132014 Posta dhe sherbimi korrier THESARI LIKUIDIM SHERBIM POSTARE FAT 397 DT 31.08.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) NDERMARJA UJESJELLSIT KAVAJE Kavaje 5,880 2014-09-10 2014-09-10 7410100132014 Uje THESARI LIKUIDIM UJE FAT 1700146 DT 31.08.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) BANKA E TIRANES Kavaje 159,146 2014-09-01 2014-09-01 7110100132014 Shtesa page te tjera THESARI PAGE GUSHT 2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) RAIFFEISEN BANK SH.A Kavaje 49,456 2014-09-01 2014-09-01 7210100132014 Shtese page per funksionin THESARI PAGE GUSHT 2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) MAJLIND LAMÇE Kavaje 10,000 2014-08-27 2014-08-28 7010100132014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit THESARI LIKUIDIM SHERBIM PASTRIMI FAT 33 DT 27.08.2014 UP 1 DT 08.01.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) NDERMARJA UJESJELLSIT KAVAJE Kavaje 5,880 2014-08-22 2014-08-22 6910100132014 Uje THESARI LIKUIDIM UJE FAT 1680788 DT 31.07.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) CEZ SHPERNDARJE Kavaje 5,980 2014-08-19 2014-08-20 6810100132014 Elektricitet 1010013 THESARI LIKUIDIM ENERGJI FATURE 614384175 DT 12.08.2014 KODI 8493
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) ALBTELEKOM SH.A. Kavaje 27,380 2014-08-13 2014-08-13 6610100132014 Sherbime telefonike THESARI LIKUIDIM TELEFON FAT 718187940 DT 31.07.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) O F F I C E CENTER Kavaje 38,850 2014-08-13 2014-08-13 6710100132014 Kancelari THESARI LIKUIDIM KANCELARI FAT 42 DT 24.07.2014 UP 5 DT 10.07.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) POSTA SHQIPTARE SH.A Kavaje 1,260 2014-08-07 2014-08-08 6510100132014 Posta dhe sherbimi korrier THESARI LIKUIDIM SHERBIM POSTARE FAT 355 dt 31.07.2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) RAIFFEISEN BANK SH.A Kavaje 49,456 2014-08-01 2014-08-01 6210100132014 Shtese page per vjetersi ne pune THESARI PAGE KORRIK 2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) BANKA E TIRANES Kavaje 159,146 2014-08-01 2014-08-01 6110100132014 Shtesa page te tjera THESARI PAGE KORRIK 2014
  Dega e Thesarit Kavaje (3513) ALBTELEKOM SH.A. Kavaje 21,440 2014-07-15 2014-07-16 6010100132014 Sherbime telefonike THESARI LIKUIDIM TELEFON FAT 717991556 DT 30.06.2014